Гройсман: Навіть у розвинутих демократіях є "в.о."

2500 переглядів
П'ятниця, 9 лютого 2018, 11:18

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман не вбачає проблеми в тому, що в деяких відомствах немає постійного керівника, а працюють виконувачі обов'язків.

"Національне законодавство дозволяє виконувати обов’язки керівників. Це не є якесь "ноу-хау". Навіть у розвинутих демократіях, найміцніших країнах є теж в.о. Нічого страшного не відбувається", – сказав він під час години уряду в Верховній Раді.

Відповідаючи на одне з запитань, прем'єр сказав: "Міністр аграрної політики є. Тому що заява міністра аграрної політики ще не розглянута парламентом. Як тільки ви приймете рішення про звільнення міністра аграрної політики – буде дискусія про того, хто буде наступним".

Він також зазначив, що в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан "несе відповідальність за всі справи в ДФС".

"Ви можете з ним контактувати… Він дуже відповідальний керівник. І дуже прогресивний, і абсолютно нетерпимий до будь-якої корупції. І бореться з контрабандою. І дає гарні показники", – сказав Гройсман.

Прем'єр зазначив, що українська митниця у січні 2018 року "дала плюс 9 мільярдів" у порівнянні з січнем 2017 року.

"Питання "в.о." не знімає відповідальності з тих, хто приймає рішення. Тому, будь ласка, по кожному конкретному випадку звертайтеся (до відповідних чиновників – ред.)", – сказав Гройсман.

Щодо міністра охорони здоров'я, то прем'єр сказав, що внесе до Верховної Ради кандидатуру Уляни Супрун, яка зараз виконує обов'язки міністра, щойно коаліція визначиться.

Олена Рощенко, УП


powered by lun.ua