Холодницький: Жодного разу не спілкувався з Трухановим

e 1791 перегляд 4aa
Вівторок, 3 квітня 2018, 12:04

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький запевняє, що ніколи не спілкувався з мером Одеси Геннадієм Трухановим, звинуваченим у розтраті майна.

Про це він сказав в інтерв’ю "Українській правді".

"Я з Трухановим в житті жодного разу не спілкувався. Отак і запишіть жирним шрифтом: Холодницький жодного разу в житті не спілкувався ні з Трухановим, ні з Вугельманом (заступник мера Одеси – УП), ні з ким іншим із затриманих", – стверджує Холодницький.

Керівник САП зазначив, що підозру Труханову підписував сам особисто.

21e
cb3

"І вона перепідписувалася кілька разів. Останній варіант уже прокурор сам дописував. Каже, хай детективи мені більше нічого не несуть, я сам напишу, як має бути. І я цю підозру підписав", – зазначає Холодницький.

"А Ситник розказує… Феєричне інтерв'ю. Виявляється, я Труханову розповів. А я жодного разу не спілкувався ні з ним, ні з його адвокатами – ні з ким", – стверджує прокурор.

"Знаєте, коли Труханова затримали, то його в той самий день до суду чомусь не привезли. Я телефоную в НАБУ і питаю, в чому справа. Знаєте, що мені кажуть? "У нас машина поламана", – додав Холодницький.

"А у мене настає дежавю: адвокат той самий, що в Насірова, суд той самий, період часу – приблизно той самий. Все показує на те, що будуть затягувати слідство. Дзвоню: "Давайте слухати зараз". – "Ні, хай переночує". Ну, переночував. Легше стало? За ніч прибігли тітушки, маємо мордобій, маємо пораненого поліцейського. А цього всього можна було уникнути", – зазначив він.

Читайте також: "Шпигунські ігри-2. Луценко, Ситник і Холодницький у відкритій війні"

Як повідомлялося, директор Антикорупційного бюро Артем Ситник каже, що підставою для порушення кримінального провадження щодо Холодницького став "злив" інформації фігурантам справи про розкрадання в мерії Одеси.

Голова САП відкидає закиди щодо "зливу" інформації меру Одеси Геннадію Труханову.

Голову одеської міськради та трьох посадовців мерії підозрюють у привласненні майна. На думку слідства, їхня злочинна схема завдала державі 185 млн грн збитків.

Слідчі стверджують, що перебуваючи майже 2 місяці за кордоном, мер Одеси переховувався від вручення йому підозри.

Читайте також: "


powered by
lun.ua