Євпаторійському "депутату" світить 10 років - прокуратура

10 2765 переглядів 4ac
Субота, 7 квітня 2018, 10:05

Максимальне покарання, яке зараз може бути застосоване до депутата так званого "Євпаторійської міської ради" Сергія Осьмініна - позбавлення волі на термін до 10 років.

Про це повідомив начальник управління нагляду за кримінальним провадженням Прокуратури АРК Ігор Поночовний, пише "Крим. Реалії".

"Зараз йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110, обрали запобіжний захід, будемо відпрацьовувати його епізод", - повідомив Поночовний.

За його словами, дії "депутата", спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу або захоплення державної влади - не остаточна кваліфікація і у ході досудового розслідування прокуратура АР Крим може змінити кваліфікацію дій Осьмініна.

21e
3a5

"У ході досудового розслідування його дії будуть остаточно кваліфіковані перед завершенням досудового розслідування, тому ще можлива зміна кваліфікації", - зазначив представник прокуратури АРК.

3 квітня 2018 року Служба безпеки затримала у пункті пропуску "Чаплинка" на адміністративному кордоні з анексованим Кримом депутата так званої "Євпаторійської міської ради".

5 квітня "депутату" обрали запобіжний захід - тримання під вартою.

3cc

powered by lun.ua 109
2 294
f
3dc
47
208