Російський офіцер у суді розповів про участь у "заході на території суміжної країни"

19690 переглядів
П'ятниця, 6 липня 2018, 00:10

Офіцер підмосковної військової частини Олег Леонтьєв, обвинувачений у справі про загибель солдата-строковика Іллі Горбунова, в останньому слові розповів про участь "у заході на території суміжної країни", де "нібито не було" російських військових.

Про це повідомляє фонд "Право матері", який представляє на суді інтереси сестер загиблого, передає "Медуза".

На засіданні Леонтьєв в останньому слові попросив суд про вирок, який би дозволив йому продовжити службу і приєднатися до угруповання російських військ в Сирії.

"За позитивного рішення суду негайно наступним бортрейсом туди лечу. Це дозволить принести якусь користь державі. Я вже брав участь в одному з таких заходів, але це було на території суміжної країни, на якій нас нібито не було", - цитує фонд заяву Леонтьєва.

"Право матері" зазначає, що це, ймовірно, перша офіційна заява російського офіцера.

Житель Брянської області РФ Ілля Горбунов загинув 6 лютого 2017 року під час строкової служби в Наро-Фомінську (13-й танковий полк Кантемировскої танкової, військова частина 32010). На думку обвинувачення, командир Горбунова Олег Леонтьєв наказав йому перегнати танк, хоча він не пройшов відповідного навчання. До початку процесу родичі загиблого допускали, що він міг бути убитий товаришами по службі, які потім інсценували його загибель в танку.

Влада РФ заперечує участь російських збройних сил в бойових діях на території лише однієї суміжної з Росією країни - України. Кремль заявляє, що росіяни їдуть туди добровільно і серед них є військові, які звільнилися зі служби або взяли відпустку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua