Гройсман каже, що перевірить розслідування всіх нещасних випадків на полігонах

1034 перегляди
П'ятниця, 6 липня 2018, 11:00

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що візьме під свій особистий контроль хід розслідування щодо загибелі трьох військовослужбовців від вибуху міномета на полігоні у Рівненській області та перевірить розслідування минулих випадків.

Про це він сказав під час години запитань до уряду, у п'ятницю.

Перед цим депутат від фракції "Самопоміч" Тарас Пастух звернувся до голови Кабінету міністрів:

"Це питання вже не вперше звучить тут, у парламенті, з приводу того, що наші хлопці гинуть на полігонах від тої зброї, за яку ми платимо з державного бюджету. Ставити питання до міністерства вже напевно немає резону, бо не міністерство ухвалює рішення, де і в кого купувати зброю".

Він додав, що ні попередній уряд, ні уряд Гройсмана досі не спромоглися призначити двох членів наглядової ради концерну "Укроборонпром" і запитав, коли відповідне рішення буде ухвалене.

"Коли ви зможете виконати функцію уряду і подати цих двох членів? І візьміть нарешті під свій контроль ці події, які  відбуваються у Збройних силах і у частині розслідувань", - сказав Пастух.

У свою чергу прем'єр висловив співчуття родинам загиблих.

"Дуже шкода, що далеко від фронту ми втратили наших воїнів. Це величезна втрата і буде проведено розслідування. До речі, думаю, нам треба подивитися на результати розслідування минулих випадків. Я собі це зафіксував", - сказав він.

Гройсман також зазначив, що найближчим часом внесе пропозицію щодо членів наглядової ради для ДК "Укроборонпром" від уряду.

Як повідомлялося, вранці 6 липня на Рівненському полігоні під час військових навчань загинуло троє військовослужбовців, ще дев'ятеро отримали поранення.

Яна Міланова, УП


powered by lun.ua