Державний адвокат, якого суд сказав замінити, зустрівся з Януковичем

8115 переглядів
Неділя, 5 серпня 2018, 13:10
Фото з Facebook Овсяннікова

Безкоштовний державний адвокат Віктора Януковича Віктор Овсянніков, який 1 серпня тричі залишав засідання Оболонського райсуду Києва у справі про державну зраду екс-президента, зустрівся зі своїм підзахисним на території РФ.

Як повідомив Овсянніков агентству "Інтерфакс-Україна", зустріч відбулася 3 серпня.

"Ми погоджували з ним правову позицію, яка буде озвучена в суді 16 серпня. Підписали протокол проведення конфіденційної зустрічі. Правова позиція охороняється адвокатською таємницею, тому говорити про неї я не можу. Якщо за цей час будуть якісь зміни, може, я її заздалегідь і опублікую, якщо буде дозвіл і бажання клієнта", - сказав адвокат.

Він зазначив, що наразі його довіреність на участь у процесі не анульовано, і він зобов'язаний бути присутнім 16 серпня на наступному засіданні суду, незважаючи на рішення суду призначити Януковичу нового адвоката з центру безоплатної вторинної правової допомоги.

"Про рішення суду 1 серпня мені поки що відомо лише зі ЗМІ, у суді мені про це не було оголошено", - наголосив Овсянніков.

Як повідомлялося, 1 серпня Оболонський суд ухвалив рішення замінити призначеного Януковичу 31 липня держадвоката Овсяннікова іншим адвокатом з київського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, і продовжити засідання у справі про держзраду екс-президента 16 серпня.

Суд посилався на те, що адвокат Віктор Овсянніков від центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги три рази в середу "самовільно залишив засідання".

"Забезпечити безперервну участь призначеного захисника незалежно від подальшої участі в засіданнях адвокатів, обраних обвинуваченим. З урахуванням перерви в судовому засіданні запропонувати призначеному захиснику завчасно приступити до ознайомлення з матеріалами справи", - йдеться в ухвалі суду.

powered by lun.ua