У Кличка малозабезпеченим підкинуть по кількасот гривень до Дня Незалежності

1614 переглядів
Вівторок, 7 серпня 2018, 11:43

Понад 55 тисяч малозабезпечених киян отримають матеріальну допомогу до Дня Незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба Київської адміністрації.  

Одноразову допомогу дадуть 55 тисячам 461 соціально незахищеному мешканцю Києва, зокрема, і внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у столиці.

По 900 гривень виплатять особам з інвалідністю з дитинства І групи та дітям з інвалідністю.

По 850 гривень отримають діти-сироти, по 700 гривень – особи з інвалідністю І групи, розмір пенсійної виплати яких на перевищує розміру 2-х прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, та особи з інвалідністю І групи.

По 600 гривень передбачили для осіб з інвалідністю з дитинства, по 500 гривень – Праведникам Бабиного Яру, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, учасникам народного ополчення, які брали участь в обороні столиці України в період з 11 липня 1941 року до 19 вересня 1941 року, та батькам загиблих у мирний час солдатів строкової служби.

Особам з вадами слуху і вадами зору обіцяють по 450 гривень допомоги, а особам, які досягли 90-річного віку і старше – по 400 гривень.

Одноразову виплату у 350 гривень отримають особи з інвалідністю та діти померлого годувальника, у 250 гривень – особи, які є одержувачами компенсації за надання соціальних послуг, та особи, які є одержувачами компенсації по догляду за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80-річного віку.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua