В окупованому Криму протестували проти російської пенсійної реформи

4721 перегляд
Понеділок, 3 вересня 2018, 01:33

В окупованому Сімферополі місцеве відділення російської компартії провело 2 вересня мітинг проти російської пенсійної реформи.

Про це з посиланням на прес-службу партії повідомляє Радіо Свобода.

Учасники заходу тримали в руках плакати "Ні грабіжницькій реформі!", "Ми хочемо жити, а не виживати!", "Уряд Медведєва – вороги народу!" та інші.

Організатори мітингу заявили, що телезвернення російського президента Владіміра Путіна про пенсійну реформу "не виправдало надій".

За результатами мітингу була схвалена резолюція, згідно з якою комуністи вимагають розпустити уряд сусідньої Росії на чолі з Дмітрієм Медведєвим, Держдуму Росії, підконтрольний Кремлю парламент Криму.

2 вересня на мітингу в центрі Севастополя також вимагали відставки уряду сусідньої Росії і проведення референдуму щодо пенсійної реформи.

Президент Росії 29 серпня в телезверненні запропонував підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років, а не до 63, як пропонував уряд. Однак Путін, як і уряд Медведєва, вважає, що чоловіки повинні виходити на пенсію в 65 років. Також Путін додав, що необхідно встановити адміністративну та кримінальну відповідальність за звільнення або відмову в прийомі на роботу співробітників передпенсійного віку.

Раніше підконтрольні Кремлю парламенти Криму і Севастополя підтримали проект російського закону про пенсійну реформу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua