Клімкін: РФ хоче розчленувати Україну, проросійська реальність неможлива

Вівторок, 4 вересня 2018, 08:41

Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Російська Федерація домагається того, щоб Україна перестала існувати як незалежна держава.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV в понеділок ввечері.

"Я вважаю, – багато разів це казав, в тому числі і нашим друзям і партнерам, – що насправді Росія прагне не реваншу проросійських сил в Україні. Росія прагне спочатку дестабілізувати, потім послабити Україну, а потім зробити так, щоб нас не існувало", – заявив Клімкін, цитує УНІАН.

"Я думаю, що, на жаль, в Росії багато людей, які прекрасно розуміють, що проросійська реальність на сьогодні (в Україні), більша неможлива. Крок в одну сторону, крок в іншу, але проросійська реальність як така, в Україні, вона не є можливою", – додав він.

"І те, що Росія робить, – це не намагання якось зробити тільки реванш, аби проросійські сили відігравали більшу роль. Все те, що робиться, спрямоване саме на свідоме розчленування України", – сказав голова МЗС.

"І якщо ви детально проаналізуєте російські кроки, і логіку, і те, що говорять росіяни, це саме стосовно цього. Це кожен має уявити. Це не намагання якось змінити політичний баланс. Це намагання того, щоб у нас України не було", – наголосив Клімкін.

МЗС України проводить інвентаризацію нормативно-правових актів з РФ і найближчим часом може розірвати низку угод.

Раніше Клімкін виступав за запровадження біометричного візового режиму для громадян Російської Федерації.

powered by lun.ua
Усі новини...