У Білому домі заперечують, що Трамп вимагав убити Асада

Середа, 5 вересня 2018, 05:13

Описані в книзі члена редколегії Washington Post Боба Вудворда історії є сфабрикованими, заявила прес-секретар глави Білого дому Сара Сандерс і інші високопоставлені чиновники США.

Про це пише CNBC.

"Ця книга - це не більше ніж сфабриковані історії, багато з них вигадані колишніми незадоволеними співробітниками для того, щоб показати президента з поганої сторони", - заявила Сандерс.

"Іноді нетрадиційно, але він завжди домагається результатів. Демократи і їх союзники в засобах масової інформації розуміють, що політика президента працює, і з таким успіхом, що ніхто не зможе перемогти його в 2020 році, навіть близько", - додала вона.

Нагадаємо, в новій книзі члена редколегії Washington Post Боба Вудворда стверджується, що президент США Дональд Трамп в 2017 році після хімічної атаки проти цивільних нібито вимагав від Пентагону ліквідувати президента Сирії Башара Асада.

У книзі розповідається також, що Трамп називав генпрокурора Джеффа Сешнза зрадником і розумово відсталим, а глава адміністрації Білого дому Джон Келлі нібито назвав президента ідіотом.

У зв'язку з цим Келлі виступив із заявою, в якій заперечує, що коли-небудь називав президента ідіотом.

Міністр оборони Джим Меттіс також заперечує, що він вимовляв приписувані йому фрази в книзі, називаючи її "продуктом чиєїсь багатої уяви".

В уривках книги, опублікованих Washington Post, Меттіс нібито заявляв, що розумовий розвиток президента знаходиться на рівні "п'ятого або шостого класу".

Сам Трамп назвав роботу відомого журналіста-розслідувача "просто ще однією поганою книгою" і "мерзенним матеріалом".

powered by lun.ua