Влада зобов’язала при забудові захищати парки й ліси "зеленими лініями"

Четвер, 4 жовтня 2018, 14:12

Нові державні будівельні норми передбачають захист зелених зон шляхом обмеження розміщення об’єктів на територіях парків, рекреаційних зон, лісів "зеленими лініями".

Про це заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе написав у Facebook.

"383-я якісна зміна: захист зелених територій!", – заявив він.

"З 1 вересня в дію вступили важливі норми щодо планування та забудови територій, зокрема, що стосується забудови зелених територій. В новому ДБН введено поняття "зелені лінії". Це захист зелених зон шляхом обмеження розміщення об’єктів на територіях парків, рекреаційних зон, лісів", – зазначив Парцхаладзе.

Він наголосив, що "органи місцевого самоврядування тепер повинні затвердити та обов’язково прописати такі "зелені лінії" разом з іншими лініями обмеження ("блакитні лінії", "жовті лінії") для своїх населених пунктів в генпланах та детальних планах територій".

Будівельні норми й
Будівельні норми й "зелені лінії"
Fb Lev Partskhaladze

"Чому це важливо? Застосування ліній обмеження допоможе зберегти наші населені пункти від хаотичної, негармонійної забудови, від забудови зелених зон – легенів наших міст, зробити міський простір безпечним та комфортним для людей", – заявив заступник міністра.

ДБН "Планування і забудова територій" був розроблений фахівцями ДІПРОМІСТО.powered by lun.ua