У Тбілісі підписали статут Міжпарламентської асамблеї України, Грузії і Молдови

П'ятниця, 5 жовтня 2018, 22:48

Голови парламентів Грузії, України і Молдови підписали в Тбілісі статут заснованої трьома країнами Міжпарламентської асамблеї.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Спікер грузинського парламенту Іраклій Кобахідзе заявив на спільній прес-конференції, що у трьох країн є спільна мета та виклики, і один з головних спільних викликів - "проблеми, пов'язані з територіальною цілісністю".

За його словами, мета асамблеї - спільний захист інтересів Грузії, Молдови та України на міжнародній арені в різних багатосторонніх парламентських форматах.

"Ми намагаємося спільними зусиллями досягти перетворення наших угод про асоціацію з Євросоюзом в перспективу вступу в ЄС. З цією метою ми маємо ділитися один з одним досвідом реформ, здійснених на шляху інтеграції в західні інститути", - сказав голова грузинського парламенту.

Водночас Андрій Парубій наголосив на спільних зусиллях в рамках міжпарламентської асамблеї парламентів щодо вступу трьох країн до Євросоюзу та ефективнішій боротьбі у сфері безпеки.

"Коли ми будемо говорити в один голос, наші партнери швидше і краще нас почують ... Упевнений, що спільно ми швидше досягнемо нашої стратегічної мети - вступу в ЄС", - сказав Парубій.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!