"Шахтар" втрачає очки, "Динамо" перемагає, Суркіса зганьбили результатами

Неділя, 7 жовтня 2018, 20:43
Шахтар втрачає очки, Динамо перемагає, Суркіса зганьбили результатами

Донецький "Шахтар" у матчі 11 туру української Прем'єр-ліги з рахунком 1:1 зіграв унічию з луганською "Зорею".

"Зоря" зуміла дати бій "Шахтарю". На 29-й хвилині луганська команда мала забивати гол, але після удару Артема Громова "Шахтар" врятував Андрій П'ятов.

На 38-й хвилині "Шахтар" забив гол. Після двоходівки Марлос-Ісмаілі ударом у кут воріт рахунок відкрив Жуніор Мораєс - 1:0.

На 49-й хвилині матчу "Зоря" зрівняла рахунок. Владислав Кабаєв був збитий Миколою Матавієнком і суддя поставив пенальті. З 11-ти метрів удар Ігоря Харатіна П'ятов взяв, а на добивання Харатін був влучнішим - 1:1.

У другому таймі у "Шахтаря" були моменти вирвати перемогу, але удари Марлоса та Кайоде взяв воротар Луїс Феліпе.

Київське "Динамо" у домашньому матчі зуміло з мінімальним рахунком 1:0 здолати "Олімпік".

На старті матчу "Динамо" мало шанс відкрити рахунок, але удар Миколи Морозюка взяв Констянин Махновський. "Олімпік" не засидівся у штрафній і удари Сергія Політило та Артема Зубейко були повз ворота. Усе вирішив у цій грі штрафний у "Динамо".

На 29-й хвилині матчі Морозюк чудовим ударом зі штрафного під поперечку воріт відкриває рахунок в зустрічі - 1:0. Це був єдиний гол у цій грі.

У другому таймі "Динамо" мало більше нагод зрівняти рахунок, ніж "Олімпік" відігратися. Щонайменше двічі мав забивати Артем Беседін, в якого не вийшли удари. Був момент наприкінці матчу в Миколи Шапаренко, але його удар взяв Махновський.

Варто зазначити, що на секторі уболівальників київського "Динамо" з'явився банер із засудженням управління столичного клубу Ігорем Суркісом з таким написом: "1975 – Суперкубок УЄФА. Дякуємо, ВВЛ (Валерий Васиьович Лобановський – ред.). 2018 – нічия з Яблонцем". Дякуємо, ІМС!" (Ігор Михайлович Суркіс – ред.).

В інших матчах 11 туру зафіксовано такі результати: "Маріуполь" - "Карпати" - 1:1, "Олександрія - "Чорноморець" - 3:2, "Львів" - "Десна" - 1:3, "Ворскла" сенсаційно програла аутсайдеру "Арсенал- Київ" з рахунком 0:2.