Теніс: Ястремська перемогла у номінації "прорив місяця" від WTA

Субота, 9 лютого 2019, 00:58

Третя ракетка України, 18-річна Даяна Ястремська перемогла в номінації "прорив місяця" від Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Як повідомляє офіційний сайт WTA, українку підтримали майже 47 відсотків уболівальників.

У голосуванні наша тенісистка обійшла американок Аманду Анісімову та Даніель Коллінз і австралійку Ешлі Барті.

Нагадаємо:

• Минулого місяця Ястремська показала свій кращий результат на турнірах серії Grand Slam - на Відкритому чемпіонаті Австралії вона пробилась до третього кола.
  • Минулого тижня українка виграла другий титул WTA - у фіналі WTA Thailand Open - International вона обіграла представницю Австралії Айлу Томлянович. Ця перемога дозволила Ястремській піднятися на рекордне для себе 34-те місце у рейтингу WTA.