У Зеленського відповіли Порошенку щодо де-батлу на стадіоні – ЗМІ

63325 переглядів
Четвер, 4 квітня 2019, 13:45

У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського заявили, що чекають на виконання кандидатом в президенти та чинним главою держави Петром Порошенком низки умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час.

Про це повідомив керівник штабу Іван Баканов, пише УНІАН.

За словами Баканова, наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки "не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику".

"Не на всі питання дані відповіді з цього приводу. Ми ще чекаємо, може нам ще дадуть додатково відповіді. В ролику було ще декілька питань… там було про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи", - заявив він.

Баканов розповів, що дату і час ще будуть погоджувати з "урахуванням предметності відповіді, яка буде надана".

Повідомляється, що відповідаючи на питання, чи велись переговори щодо проведення цих передвиборчих дебатів самена НСК "Олімпійський", Баканов сказав, що "якщо таке місце запропоноване, то, вочевидь, воно запропоноване не випадково".

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Нагадаємо: 

  • Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила кандидатів на пост президента, що пройшли в другий тур президентських виборів, узяти участь у теледебатах.
  • Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати із Порошенком. Він заявив, що чекатиме Порошенка на НСК "Олімпійський" і пообіцяв взяти участь у дебатах "перед народом України". 
  • Порошенко відповів, що "дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах", але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський".
  • У державному підприємстві НСК "Олімпійський" заявили, що до них не надходило жодних офіційних заявок, чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти.
  • Національна суспільна телерадіокомпанія України має технічну можливість провести трансляцію із стадіону "Олімпійський", але це наразі не можна назвати дебатами.
  • На телеканалі посилаються на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року. У ньому зазначено, що дебати проводять у студії (кімнаті) національного мовника.
  • У ЦВК відповіли, що дебати на стадіоні можуть бути формою передвиборчої агітації, тому мають оплачуватися з виборчих фондів кандидатів.
  • Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua