Матвієнко заявила, що якби РФ не відібрала Крим, там стояли б кораблі НАТО

30261 перегляд
Неділя, 7 квітня 2019, 10:50

Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко вважає, що Україна втратила Крим (який анексувала Росія - ред.) і піддала загрозі свою територіальну цілісність через нацистські та антинародні дії уряду.

Про це вона заявила в інтерв'ю для документального фільму "Валентина", приуроченого до її 70-річчя, що вийшов в ефірі телеканалу "Росія-1" в неділю, повідомляє ТАСС.

Зокрема, вона прокоментувала звинувачення в розвалі цілісності України на свою адресу з боку США і підпадання під американські санкції.

"Ніякого розвалу цілісності б не було, якби їхні [влади України] перші кроки не були нацистськими і антиукраїнськими і антиросійськими", - сказала Матвієнко.

Голова Ради Федерації зазначила, що російське керівництво не могло прийняти іншого рішення щодо Криму, ставлячи собі за мету захист населення півострова і безпеку РФ.

"По-іншому відповідальні політики Росії тоді вчинити не могли і не мали права, інакше сьогодні в Севастополі стояли б не російські судна з Андріївським прапором, а стояли б військово-морські кораблі НАТО з іншими прапорами", - сказала Матвієнко.

Вона також поскаржилася, що через конфлікт між державами не може поїхати на могили батьків в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua