Новини 1 жовтня: Зеленський і Круз, Гончарук і ФОП

Вівторок, 1 жовтня 2019, 20:34

Зеленський зустрівся в Офісі президента з актором Томом Крузом, Гончарук анонсував проблеми нечесним ФОПам — новини, які були актуальні 1 жовтня.

Про приїзд Круза

Американський кіноактор Том Круз прибув до Києва на запрошення президента Володимира Зеленського. Круз повідомив Зеленському, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів. Це стало ще одним приводом, щоб відвідати нашу країну.

Про майбутнє ФОПів

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що фізичним особам підприємцям не потрібно переживати щодо подальших дій уряду, на відміну від бізнесу, який проводить оптимізацію за рахунок великої кількості ФОПів.

Про телеграм-канал "Української правди"

Щойно стало відомо, що у "Української правди" є телеграм-канал "УП. Кляті питання". На нього підписано більше 16 тисяч людей і кількість підписників стрімко зростає.

Як повідомляють наші джерела, на каналі щось постійно пояснюють, з усього жартують майже у кожному пості, а ще відповідають на питання читачів. Один зі співрозмовників УП дуже радив підписатись на цей канал.

Про інші важливі новини

Відсьогодні монети номіналом 1, 2 та 5 копійок перестали бути платіжним засобом – їх не прийматимуть для розрахунку за товари та послуги.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо можливого зловживання владою екс-генпрокурором Юрієм Луценком.

Колишній секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Данилюк пішов із посади, бо не хоче брати участь у "підкилимних іграх деяких персонажів".

Спікер Ради, глава партії "Слуга народа" Дмитро Разумков заявив, що під час запланованого з’їзду партії будуть вирішуватися питання пов’язані з виборами і зміною структури керівництва партії.

Депутатам Верховної Ради нарахували першу повноцінну зарплату, найбільше отримав перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

Українська правда
powered by lun.ua