США перед "нормандським самітом" обіцяють продовжувати тиск на РФ

2887 переглядів
Субота, 7 грудня 2019, 13:52

США запевняють, що працюватимуть із союзниками, щоб і надалі змушувати Росію виконувати взяті на себе зобов’язання та розпочати процес мирного відновлення повного суверенітету України на Донбасі.

Джерело: посольство США в Україні

Дослівно: "Сполучені Штати запевняють у своїй непохитній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України напередодні зустрічі у Нормандському форматі.

Сполучені Штати працюватимуть із союзниками та партнерами, щоб і надалі змушувати Росію виконувати взяті на себе зобов’язання та розпочати процес мирного відновлення повного суверенітету України на Донбасі".

Деталі: У посольстві зазначили, що, починаючи з 2014 року, США надали 3 мільярди доларів на підтримку безпеки та інших напрямків, які підтримують широкий спектр українських установ та організацій.

Дослівно: "Ми послідовно говорили, що довготривалий успіх та стійкість України залежить від її прихильності до реформ, зокрема боротьби з корупцією. Щоб досягти успіху, Україні потрібні віддані урядовці та сильні антикорупційні установи.

Ми стоятимемо пліч-о-пліч з Україною, допоки вона бореться з російською агресією, зміцнює верховенство права, створює здоровіший інвестиційний клімат, реформує оборонний сектор, бореться з дезінформацією та вживає необхідних заходів для забезпечення остаточної перемоги тих, хто стоїть на боці справедливості та гідності".

У понеділок, 9 грудня, відбудеться зустріч лідерів України, РФ, Німеччини та Франції у Парижі з метою врегулювання ситуації на Донбасі, а також двосторонні зустрічі лідерів цих держав.  

Українська правда


powered by lun.ua