В Криму відбуваються штучні демографічні зміни етнічного складу населення — Чубаров

Вівторок, 2 червня 2020, 01:56

Для багатьох сфер, які розгорнула у Криму російська окупаційна влада, в тому числі будівництво житла для військових, і для тих, кого вони переселяють з Росії не вистачає води. 

Джерело: голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає Укрінформ. Міністр іноземних справ Дмитро Кулеба

Пряма мова Чубарова: "Нестача води окупантами буде якимось чином вирішуватися. Власне, в Криму немає браку води до такої міри, щоб не вистачало людям для їх нормальної життєдіяльності, але для багатьох сфер, які розгорнули зараз окупанти, в тому числі будівництво житла для військових, і для тих, кого вони переселяють з Росії... їм потрібна вода.

Зараз відбуваються штучні демографічні зміни етнічного складу населення Криму".

Пряма мова Кулеби: "Ми стежимо за тим, що відбувається на кримському півострові. Безумовно, ситуація там більш ніж критична. І не має жодних інструментів її вирішення з точки зору держави-окупанта. Але ми не плануємо допомагати Росії вирішувати її проблеми як окупанта. Я наголошую, що відповідно до міжнародного права, повну відповідальність за ситуацію на окупованому півострові несе держава-окупант".

Читайте також: Що відбувається з окупованим Кримом без дніпровської води. 13 фактівpowered by lun.ua