У броварській перестрілці були працівники 4 охоронних фірм

П'ятниця, 5 червня 2020, 16:15

Міністерство внутрішніх справ анулювало ліцензії чотирьом охоронним фірмам, працівники яких брали участь у перестрілці в Броварах 29 травня.

Джерело: Facebook-сторінка МВС

Деталі: Слідчі Нацполіції в рамках слідства звернулися до МВС для проведення перевірки діяльності чотирьох столичних охоронних фірм, працівники яких, за їх ньою інформацією, є учасниками стрілянини в Броварах.

МВС 5 червня повністю анульовано ліцензії на провадження охоронної діяльності таких фірм: "Профохорона", "Охоронна група "Київ-центр", "ДВ-Сек’юріті", "Охоронна група "Форт-3".

В міністерстві заявили, що особи, які мають відношення до вказаних охоронних фірм, неодноразово залучалися до участі у масових заходах, де застосовувались незаконні дії.

Передісторія:

  • 29 травня у Броварах на Київщині сталася стрілянина за участю близько сотні осіб, які займаються пасажирськими перевезеннями, 3 чоловіків отримали поранення. Повідомляли про 20 затриманих. За даними УП, частина учасників перестрілки місцеві, частина – з Вінницької області. 
  • Мер Броварів Ігор Сапожко заявив, що причиною стрілянини став розподіл міжміських маршрутів, які затверджує Київська обладміністрація.   
  • Поліція відкрила 4 провадження за фактом стрілянини: за статтями хуліганство, незаконне поводження зі зброєю, умисне знищення або пошкодження майна, замах на вбивство двох і більше осіб.
  • 30 травня поліція заявила, що визначила більше 60-ти учасників перестрілки, включаючи замовників. 
  • 1 червня 20 учасників стрілянини за участю перевізників у Броварах суд ухвалив узяти під вартуна два місяці без права внесення застави.

Українська правда


powered by lun.ua