Секретар РНБО поки не бачить можливості провести вибори на Донбасі

Понеділок, 6 липня 2020, 11:44
ФОТО НАЗАРІЯ МАЗИЛЮКА, УП

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов на даний момент не бачить виконання умов, що дозволили б провести вибори на Донбасі за українським законодавством.

Джерело: інтерв’ю Данілова "Українській правді"

Пряма мова: "Що стосується виборів на Донбасі – мають відбутися певні умови, щоб вони там відбулися. На сьогодні, на день нашого спілкування я не бачу, як там можуть відбуватися вибори. 

Якщо будуть якісь зміни, якісь процеси, рано чи пізно там будуть вибори відбуватися.

Але вони мають відбуватися на українській території, над виборчою дільницею має бути український прапор, мають бути українські засоби масової інформації, українські політичні сили.

Вони мають відбуватися за українським законодавством, за українською Конституцією, і українська Центральна Виборча Комісія має їх там проводити.

Поки що мені складно уявити такі умови".

 

Деталі: Секретар РНБО зазначив, що президент Володимир Зеленський "дуже багато приділяє цьому уваги", щодні отримує звеження зі сходу.

Є окрема група, яка працює з "Мінським процесом", а окрема група, яка працює з "Нормандським процесом".

За словами Данілова, "ці люди дуже багато роблять роботи", щоб був результат на користь України.

Пряма мова: "Компроміси? Так, вони можливі, але є певні межі, через які ми переходити з вами не можемо. Чому? Тому що нам це не дозволить український народ. 

В Україні ніколи не було диктаторів і не буде. Ми сьогодні є тим кордоном свободи. Тому український народ не дозволить великих компромісів із ворогом".powered by lun.ua