Головні новини неділі і ночі: У Криму побили родину політв'язня, запис розмови Трампа

Понеділок, 4 січня 2021, 08:00

У Криму побили доньку та дружину політв'язня Кремля Олега Приходька, Трамп вимагав від влади Джорджії знайти йому голоси. Запис розмови — актуальні новини 3 січня.

Про напад в Криму 

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок повідомив, що в окупованому Криму здійснено напад на доньку та дружину в‘язня Кремля Олега Приходька. Невідомі жорстоко побили жінок біля їхнього будинку за підтримку Олега.

Тягнибок також повідомив, що у Приходька, який перебуває в ув'язненні в РФ, значні проблеми зі здоров'ям.

Про дзвінок Трампа

Видання Washington Post з посиланням на запис розмови між чинним президентом США Дональдом Трампом та держсекретарем штату Джорджії Бредом Раффенспергером заявляє, що Трамп вимагав від співрозмовника перерахувати голоси президентських виборів на його користь. Аудіо

Про Толоку Української правди

УП дарує футболку з оновленим Дон Кіхотом кожному підписнику Толоки УП, який підтримає видання від 1000 грн на рік. Акція діє до 7 січня. 

Долучайтеся до Толоки УП і отримуйте ексклюзивні промокоди від бізнес-партнерів Української правди.

Про інші важливі новини

Починаючи з 1 січня у Франції всі нові велосипеди будуть продаватися лише з ідентифікаційним номером, а у липні наступного року правило ідентифікації пошириться на весь велотранспорт, включно з уживаними велосипедами.

Американська приватна космічна компанія Ілона Маска SpaceX, ймовірно, спробує провести тестовий запуск 9-го прототипу міжпланетного багаторазового космічного корабля Starship вже 6 січня.powered by lun.ua