У Білорусі штрафи за участь у несанкціонованих протестах підняли до 900 євро

Понеділок, 1 березня 2021, 17:41
Фото Tut.by

З 1 березня в Білорусі запрацював оновлений Кодекс про адміністративні правопорушення, згідно з яким серйозно збільшено розмір штрафу за участь в несанкціонованих акціях протесту. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TUT.by.

Максимальний розмір штрафу за участь в несанкціонованих масових заходах збільшили з 870 до 2900 рублів (з 275 до понад 900 євро). 

При притягненні за цією статтею повторно зможуть оштрафувати на суму до 5800 рублів (понад 1800 євро). Минула сума штрафу становила 1450 рублів.

В оновленому Кодексі максимальний термін адміністративного арешту за участь в несанкціонованих масових заходах як і раніше становить 15 діб. А ось за повторну участь в несанкціонованому масовому заході протягом року загрожує від 15 до 30 діб. 

При цьому 30 діб – максимально можливий термін адміністративного арешту, навіть якщо скоєно відразу кілька правопорушень. 

Крім того, якщо раніше за участю в незаконному масовому заході можна було отримати попередження, тепер такий захід виключено з Кодексу. При цьому ввели новий вид адміністративного стягнення – громадські роботи.powered by lun.ua