Довибори: пораховано 75% протоколів, Вірастюк все ще попереду

Четвер, 1 квітня 2021, 13:09

За результатами опрацювання 75% протоколів виборів народного депутата на 87 окрузі кандидат від партії "Слуга народу" Василь Вірастюк все ще тримає першість.

Джерело: дані ЦВК

Деталі: Водночас, відрив від інших суперників у Вірастюка незначний. Так, "свободівець" Руслан Кошулинський наразі набрав 29,2%, а представник партії "За майбутнє" Олександр Шевченко 28,4%.

Варто відзначити, що Кошулинський та Шевченко весь час тримають мінімальний відрив між собою. Водночас, у переліку кандидатів є ще один Шевченко Олександр Леонідович - повний тезка висуванця від "За майбутнє", який вже набрав 0,7%. Ще 0,3% набрав інший Олександр Шевченко. 

 

Що передувало: Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко, який приїхав із групою нардепів на 87-й округ, чіплявся до журналістів і до кандидата в нардепи від "За майбутнє" Олександра Шевченка, домігся його видалення з окружкому. 

Передісторія:

  • 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду. Зокрема, основна боротьба за мандат йде він "слуги" Василя Вірастюка, "свободівця" Руслана Кошулинського та представника від партії "За майбутнє" Олександра Шевченка. 
  • Під час приймання протоколів кілька членів і голова виборчої комісії округу залишили місце роботи, що призвело до втрати комісією кворуму і неможливості продовжити підрахунок голосів. Комісія обрала нових голову і трьох членів.
  • 30 березня народні депутати "Слуги народу" вирушили на Івано-Франківщину з'ясувати ситуацію з підрахунком голосів у 87 окрузі, бо робота окружкому була призупинена нібито через зникнення одного голови комісії і зволікання нового.
  • 31 березня "Слузі народу" повідомили, що на 14-ти виборчих дільницях округу №87 проведуть перерахунок голосів.
  • Кандидат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський вимагав визнати вибори недійсними і оголосити перевибори. Кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк теж заявив про фальсифікації та вкидування з боку своїх опонентів.

Ольга Гетьманець, УП


powered by lun.ua