Україна показала на Олімпіаді найкращий за 20 років результат у супер-гіганті

Вівторок, 8 лютого 2022, 09:18
Іван Ковбаснюк, фото з сайту Федерації лижного спорту

Україна показала найкращий за останні 20 років на Зимових Олімпіадах  результат у супер-гіганті: Іван Ковбаснюк виборов 32-е місце.

Джерело: "Суспільне.Спорт"

Деталі: Чоловічий супер-гігант став другим виступом Ковбаснюка – і в ньому він фінішував із результатом 1:25.56 хвилин. Також український гірськолижник покращив на одну позицію свій виступ у Пекіні у порівнянні з даунхілом.

У фіналі супер-гіганту на Олімпіаді-2022 виступили 47 спортсменів.

Олімпійським чемпіоном став австрієць Маттіас Майєр – олімпійський чемпіон Олімпіади-2018, який у даунхілі цього року фінішував третім.

На супер-гіганті Майєр випередив у боротьбі за "золото" американця Раяна Кокрейна-Сігла та норвежця Александера Аамодта Кільде – переможця заліка Кубка світу 2019/20.

ВІДЕО ДНЯ

Щодо інших результатів, то варто відзначити Беата Фойца - олімпійського чемпіона Пекіна у даунхілі. Він не зміг фінішувати, вилетівши з траси під час виконання спроби.

• Олімпіада-2022: Іван Ковбаснюк - 32-е місце

Іван Ковбаснюк – єдиний представник України у гірськолижному спорті на цій Олімпіаді.

Перший його старт у Пекіні відбувся 7 лютого, він показав найкращий результат в історії України у швидкісному спуску (даунхілі) – 33-е місце.

Другим виступом Ковбаснюка став чоловічий супер-гігант. У ньому український гірськолижник прийшов 32-м.

Це другі Ігри у кар'єрі Ковбаснюка, проте на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані він показав результат лише у даунхілі і не фінішував у супер-гіганті.

До Олімпіади-2022 українцям лише тричі вдавалося фінішувати у супер-гіганті. Автором найкращого результату був Микола Скрябін, який фінішував на 29-му місці на Олімпійських іграх у 2002 році.

Знати більше: Contra spem spero! Чого очікувати від України на зимовій Олімпіаді

13:25
У Києві прощаються з письменником і громадським діячем Дмитром Капрановим
13:19
Співвласник "Космолоту" заявляє, що українські чиновники вимагають в нього мільйони євро – FT
13:01
Проєкт української фотографки Юлії Кочетової переміг у World Press Photo 2024
12:59
Удар по аеродрому в Джанкої: ГУР повідомило про ураженння 4 установок С-400 ворога
12:50
футболЛунін про серію пенальті проти "МанСіті": Ми готувалися до всіх можливих пенальтистів і вирішили ризикнути
12:47
Розвідка Британії: Чорноморський флот РФ суттєво знизив активність та ховається у Новоросійську