Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Пентагон: На "Рамштайні" обговорять забезпечення України системами ППО, зокрема Patriot

Четвер, 13 червня 2024, 09:35
Пентагон: На Рамштайні обговорять забезпечення України системами ППО, зокрема Patriot
Заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх. фото: Getty Images

Заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх розповіла, що 13 червня на 23-му засіданні формату "Рамштайн" в Брюсселі обговорять потребу України в посиленні її протиповітряної оборони, зокрема – у необхідності поставки ЗРК Patriot.

Джерело: "Європейська правда" з посилання на слова Сінгх

Деталі: Журналісти поцікавились у Сінгх, коли Штати зможуть передати Україні ще одну батарею Patriot. Про схвалення президентом Байденом цього кроку раніше повідомляли ЗМІ.

Реклама:

Сінгх зазначила, що не має інформації стосовно повідомлень у медіа, але підкреслила, що це питання будуть обговорювати на засіданні формату "Рамштайн".

"Ми знаємо, що протиповітряна оборона є пріоритетом для України, це те, що їм потрібно, чи то у вигляді Patriot, чи то в інших видах озброєнь. 

І я впевнена, що це буде темою для обговорення завтра (у четвер. – Ред.) на засіданні Контактної групи з допомоги Україні", – сказала заступниця речника Пентагону.

ВІДЕО ДНЯ

Чергове засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн") відбудеться в очному форматі 13 червня в штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

Попереднє, 22-ге засідання Контактної групи з питань оборони України відбулось 20 травня онлайн і також було присвячене посиленнюпротиповітряної оборони України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: