Повернутись до публікації

Ахметов і Тимошенко можуть бачитися щодня

Четвер, 14 липня 2011, 17:06
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.121.105.---swallow14.07.2011 19:02
igor VS:
а табачник задекларував якусь убогу квартирку понад 50 кв м. Оце так збрехав : в такому маєтку живе та обдирає навчальні заклади
За свою зарплату табачник той палац не будував., це ж зрозумiло. А iнший табачник побудував аж три палаци для кожного з синiв, да напевно на своему акордеонi "заробив " кошти. О Боже, який жах ! А ранiше розкукулювали людей, якi своiм горбом щось заробили , якi мали кусок землi та тяжко на нiй працювали зранку i до вечора, разом зi своiми дiтьми. Це ж iсторичнi факти.
IP: 91.202.10.---KATOK99914.07.2011 18:57
Ну ладно АХМЕТКА он и не скрывает ,что он АЛИГАРХ. Имеет заводы,пароходы понятно от куда деньги. А вот на счет ВАНО ЗДЕСЬ БОЛЬШИЕ ВОПРОСЫ????????????????????????????????
Ведь она БОМЖ по всем декларациям!!!!!! ВОРОВКА!
IP: 94.232.78.---zxllow14.07.2011 18:45
igor VS:
ЗАВИСТЬ -ЭТО ПЛОХО.интересно-смог бы также
IP: 46.202.206.---igor VS14.07.2011 18:41
а табачник задекларував якусь убогу квартирку понад 50 кв м. Оце так збрехав : в такому маєтку живе та обдирає навчальні заклади
IP: 93.73.75.---AllaZ14.07.2011 18:40
Фу! Строения в стиле "РАК ВКУСА"
IP: 95.132.107.---ВIGаrtist14.07.2011 18:39
VO Svoboda Xamu:
Я думаю якщо наш народ має честь то має повстати проти бандитів і рейдерів!
Якщо ми не раби маємо відновитив країні конституційний лад і вирізати всю нинішню псевдоеліту!
Смерть ворогам!
А можна я белый ахметовский песочек себе возьму после окончания восстания?
IP: 94.232.78.---zxllow14.07.2011 18:38
Душа радуется за людей!!!!!!!!
IP: 31.134.213.---VO Svoboda Xamu14.07.2011 18:35
Я думаю якщо наш народ має честь то має повстати проти бандитів і рейдерів!
Якщо ми не раби маємо відновитив країні конституційний лад і вирізати всю нинішню псевдоеліту!
Смерть ворогам!
IP: 95.133.152.---Zhyrafa14.07.2011 18:29
ВIGаrtist:
Правду кажете, якби не Юля - ми б і не родилися!
IP: 95.132.107.---ВIGаrtist14.07.2011 18:24
А если бы не было Тимошенко, за счет кого тогда бы пиарились Ахметов, Ющенко, Ехануров, Азаров, Богословская и др.? Ведь о них кроме как в связке с Тимошенко, в прессе и сказать нечего...)))