Повернутись до публікації

Ахметов і Тимошенко можуть бачитися щодня

Четвер, 14 липня 2011, 17:06
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.203.189.---favorites15.07.2011 19:38
Sereda Boris:
Да,да все верят, что ничего нет! и она нищая и семья ее тоже не имеет ни копейки!только как нищие могут вращаться в одних кругах с самыми богатыми и влиятельными людьми страны, летать чартерными рейсами и конечно мелочь, но все таки одеваться в одежду самых известных и дорогих брендов???
IP: 178.216.122.---Remis15.07.2011 17:33
А где документы на дома? Они могут принадлежать кому угодно! Доказательства!!!
IP: 89.105.244.---Kventin_7715.07.2011 15:47
Kozak_ _ 14.07.2011 23:28
... "За це вона заслуговуе на вiчну повагу"...
Я би сказав по іншому: не "повагу", а "пам"ять"

А якщо серйозно, бісить і злить до болі. Я, начебто, не бідна людина. Отримую пристойну заробітну плату, але дивитись на ЦЕ без злості просто не можливо. І не хочу списувати все на український менталітет, на нашу заздрість, жадність і т.д. Але ми самі винні - одна продала частину україни на 20 років вперед, інший зараз продає решту..... Цікаво коли ж ми всі порозумнішаєм?.... І саме прикро що в 2012 році 38% візьмуть Регіонали, 12-% БЮТ........
І знову будемо дивитисьпередачу "Гроші" і говорити що в нас все погано...

P.s. (Для працівників різних штабів партій, які тільки тим займаються, що сидять в і-неті і пишуть коментарі на користь одного чи іншого) А можливо ті кошти які вам платять не вартують того, щоб ви були причетні до руйнування країни??? Що ви своїм внукам-правнукам роскажите??? Історія все одно поставить все на своє місце...
IP: 193.151.57.---mazvv15.07.2011 14:00
А що ж ви хотiли? Як тiльки давить жаба так всi вiдразу при комунiзмi жити хочуть. Ходiть на платнi пляжi.
IP: 178.94.22.---HolodnyYar201115.07.2011 13:06
Limbо:
Уже зустрічала. Показували в в передачі "Гроші" , здається, минулої осені. Встрєтілі, так встрєтілі охоронці, мало не побили репортерів.
IP: 77.122.23.---Limbо15.07.2011 11:50
Пусть Лещенко и Мустафа съездят к ней в гости..)). Конечно она залюбки их встретит и покажет свой домик.Читатели посмотрят и успокоятся... )))
IP: 178.94.150.---Тетяна Українка15.07.2011 11:23
Oratai:
Вірю, що то будинок Ахметова, але не вірю, що у ЮВТ такий маєток. Може знімає, як дачу? То це кожен українець міг би собі дозволити, якби вибрали Президентом Тимошенко!
Ну что ж,вєрь,взойдьот она,звєзда плєнітєльного щастя!Чого ти накурився хлопче?
IP: 109.254.49.---GoesToHeaven15.07.2011 11:00
Oratai:
Вірю, що то будинок Ахметова, але не вірю, що у ЮВТ такий маєток. Може знімає, як дачу? То це кожен українець міг би собі дозволити, якби вибрали Президентом Тимошенко!
А таким хоть на голову ссы,скажут что святая вода.
IP: 178.94.22.---HolodnyYar201115.07.2011 10:45
HujeVseh:
І вікна роками не миє. Отака от хазяйка. А ще збиралася країною керувати...
IP: 109.75.200.---HujeVseh15.07.2011 09:57
Oratai:
)) Прекрасная шутка)

УП уже не верят.. Когда хоть полслова не о святости Тимошенко - уже не верят) Цирк.
Тимошенко в хрущевочке съемной живет, на самом деле))
Чи була перемога? Як Україні вдалося вирости в рейтингу конкурентоспроможності
За все хороше і проти всього поганого: що об'єднує депутатів Верховної Ради?
Без труб і диму. Чи зможуть Львів і Житомир повністю стати "зеленими" до 2050
"Дружба народів". Як одна вулиця ділить два селища на кордоні України і РФ
Усі публікації