Повернутись до публікації

На євромайдани кличуть голосом Вакарчука

Субота, 23 листопада 2013, 16:58
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.109.174.---VO Svoboda Xamu24.11.2013 10:40
Друзі, не йдіть до памятника Шевченка слухати популізм вождів о 12 годині, краще прийдіть на Майдан народний, де кожен може висловитись і де нема вождів і продажних політиків на Майдані Незалежності о 13 годині! ВСІ О 13 НА МАЙДАН, САМЕ ДО ГЛОБУСА! Скільки б сьогодні не вийшло на протест, ми маємо виходити з тої кількості яка буде і боротись маючи ту кількість, яка буде максимальною на сьогоднішній день. Просто танцювати чи помарширувати не вийде, потрібно всім людям, які сьогодні вийдуть о 13-00 на Майдан не жаліючи себе стояти до останнього, до виконання владою всіх виог народу, тоді прийде самоповага, що ми не бидло й не мовчазна отара!
Трансляція з Майдану крупним планом на сайті:
videoprobki. ua/uk/camera/70-maidan-nezalezhnostі?c=Kyiiv
пробел перед юа убрать
IP: 194.213.104.---Prescience24.11.2013 08:04
Oh. Ukraine
My native land
From east to west
You must understand
That only EU
gets the happy-and
will join to Europe please
beg an each of us
And show to russia ass
IP: 185.26.182.---Iryna Ivanchyk24.11.2013 00:38
Олександр Палій:
Зараз дехто говорить, що, мовляв, і вийшов би на Майдан, та є дискредитуючий досвід Ющенка.

Як на мене, ніхто не сказав про цю ситуацію краще за філософа Сенеку:

І ПІСЛЯ ПОГАНОГО ВРОЖАЮ ТРЕБА СІЯТИ
Сьогодні ці слова я почула біля пам"ятника Т.Шевченку на мітингу присвяченому 80-й річниці голодомору.
IP: 93.72.49.---Олександр Палій24.11.2013 00:25
Зараз дехто говорить, що, мовляв, і вийшов би на Майдан, та є дискредитуючий досвід Ющенка.

Як на мене, ніхто не сказав про цю ситуацію краще за філософа Сенеку:

І ПІСЛЯ ПОГАНОГО ВРОЖАЮ ТРЕБА СІЯТИ
IP: 176.109.174.---VO Svoboda Xamu23.11.2013 23:14
Ось як треба сміливо мітингувать під Адміністрацією президента:) Замітка перед завтрашнім мітингом революціонерам:

youtube. com/watch?v=OomgspmgYck

пробел после точки убрать
IP: 91.225.171.---Maks McCm G23.11.2013 23:07
мабуть тому на українських сайтах всілякі фашня та гєі-європейці тусуються,постійно нав"язуючись з своїм союзом.Друга справа сатєліти,атланти,просто гєрої з вялікотееської Ь!мпєрії - інтєлєхтуали з надрозвинутим почуттям гумору...
IP: 176.109.174.---VO Svoboda Xamu23.11.2013 22:35
Завтра буде 100 тисяч. Кияни, виходьте на прогулянку о 13-00 на Майдан. Поажіть що ви за Європу і проти банди-влади!
IP: 78.111.187.---пукало23.11.2013 22:18
Банду наперсточників та кримінальних злочинців ГЕТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЯнукОВОЩ - зрадник україни - довічне ув"язнення!!! як рецидивісту. Синам -виродкам по 15 років щоб іншим не кортіло грабувати власний народ - як вийдуть з вітчизняної тюряги довго будуть згадувати закон про лікування за кордоном харкаючи кров"ю.
IP: 93.77.236.---ukrainian_spudey23.11.2013 22:08
Vano Vanidze:
О рабе, деградуй далі, дно!!!
IP: 94.27.66.---Vano Vanidze23.11.2013 21:47
Здравомыслящие люди пркрасно понимают что никакие саммиты майданы наметы крики гоньбирующих нациков ничего не ИЗМЕНЯТ )))) ВЫБОР сделан еще 350 лет назад :НАВЕКИ ВМЕСТЕ !!!!