Повернутись до публікації

Єдиний в Україні підводний човен випустили "поплавати"

Четвер, 19 липня 2012, 10:50
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 68.116.86.---Spartak00225.10.2012 19:00
Права на катер, лодку с мотором, гидроцикл в Киеве, Черкассах, Чернигове -
IP: 88.81.233.---Alex_P07.09.2012 12:20
Ну, водолази тут доречні...
IP: 195.189.48.---Ілля Пінченко30.08.2012 00:46
ЩОСЬ ТАКЕ І ПЛАВАЄ(ХОДИТЬ) В КРИМУ В МІСТІ РУСКЬКИХ МУДАОВ :)))))))))))
IP: 78.30.198.---gunzah19.07.2012 20:36
AI:
SH_Holms:
...плавает что-то в унитазе... корабли и лодки ходят...
Ходят куры по двору. А на или в воде - плавают. Армейский юморок такой армейский...
По морю-океану корабли ХОДЯТ, А плавает то, что в воде не тонет
IP: 58.6.225.---GetLost19.07.2012 16:34
AI:
SH_Holms:
...плавает что-то в унитазе... корабли и лодки ходят...
Ходят куры по двору. А на или в воде - плавают. Армейский юморок такой армейский...
++++++++++++++

ну, тебе ли, бывалому, этого не знать?

Откуда будешь, мореман?

С Бердичева? Или Жмеринки?

Или, не уж-то - с Галычыны??
IP: 195.234.75.---агент19.07.2012 15:35
Не втримався :
http://fotohost.org/images/a18c6210-94kB.jpg
IP: 88.154.197.---cexopykob19.07.2012 14:47
Боже !!! хочь би не втоп.
IP: 130.180.220.---budjk19.07.2012 13:56
Tolik256:
SH_Holms:
Єдиний в Україні підводний човен випустили "поплавати"

...плавает что-то в унитазе... корабли и лодки ходят...
Цей човен і є те, що плаває в унітазі :))))
А про це й мова, поплавати в лапках, і так зрозуміло.
IP: 130.180.220.---budjk19.07.2012 13:54
Кравчук: Що маємо, то маємо. Добре, хоч дірява калоша від СРСР залишитися, є на чому бабло відмивати.
IP: 178.95.209.---anker19.07.2012 13:41
Окупанти http://www.youtube.com/watch?v=UCWBeNGBALc готують собі варіанти для побєга из "курятника"