Повернутись до публікації

У Києві вшанували жертв Голодомору

Субота, 23 листопада 2013, 17:30
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.111.203.---Вячеслав Ларин29.11.2013 12:10
100%
IP: 176.109.174.---VO Svoboda Xamu24.11.2013 10:38
Друзі, не йдіть до памятника Шевченка слухати популізм вождів о 12 годині, краще прийдіть на Майдан народний, де кожен може висловитись і де нема вождів і продажних політиків на Майдані Незалежності о 13 годині! ВСІ О 13 НА МАЙДАН, САМЕ ДО ГЛОБУСА! Скільки б сьогодні не вийшло на протест, ми маємо виходити з тої кількості яка буде і боротись маючи ту кількість, яка буде максимальною на сьогоднішній день. Просто танцювати чи помарширувати не вийде, потрібно всім людям, які сьогодні вийдуть о 13-00 на Майдан не жаліючи себе стояти до останнього, до виконання владою всіх виог народу, тоді прийде самоповага, що ми не бидло й не мовчазна отара!
Трансляція з Майдану крупним планом на сайті:
videoprobki. ua/uk/camera/70-maidan-nezalezhnostі?c=Kyiiv
пробел перед юа убрать
IP: 194.213.104.---Prescience24.11.2013 08:45
Oh. Ukraine
I share our sorrow
and beg an any
From east to west
You must understand
Only EU still
is able to save
from russian bear
and then
you never will meet
the famine
And others Kain's deal
from moscovian wild deer
IP: 176.36.45.---Наталія Панченко24.11.2013 07:40
Ronin11:
Пора вже нарешті знести опудала Лєнінів і т.п. із наших сіл і міст!!! І Заборонити цю кляту комуняцьку ідеологію і партію як людоненависнецьку, яка вбила мільйони наших кровних братів і сестер!!!
+100%
IP: 46.211.132.---Андрій Дмитрук24.11.2013 02:05
Олександр Палій:
100%
IP: 176.109.174.---VO Svoboda Xamu24.11.2013 01:35
Kalyna:
мій дід ішов на трьох німців у лісі голими руками і переміг!
головне завтра не відступати і залишитись до перемоги!
IP: 91.202.129.---Ronin1124.11.2013 01:26
Пора вже нарешті знести опудала Лєнінів і т.п. із наших сіл і міст!!! І Заборонити цю кляту комуняцьку ідеологію і партію як людоненависнецьку, яка вбила мільйони наших кровних братів і сестер!!!
IP: 109.201.154.---Hajdy Do Bajdy24.11.2013 00:34
-- Yushchenko (Ющенко) disparages the great famine of 1932-1933 --
The great disappointment for the Ukrainian people, the former president of Ukraine Victor Yushchenko, now turns media efficiently to Putin, as if he tries to explain him, what a meaning has the Holodomir (also Holodomor) or the Great Vymorennya, also the Starving out of the Ukrainian nation from nowadays Moldova to the shores of the Volga and Caspian Sea. It was a reaction of Stalin after the accomplishments of the New Economic Politics (NEP) in the Soviet Ukraine, which has spread out to the ethnic areas of the Ukrainian nation to the Caspian Sea and Volga.
That’s while we speak about an indented Genocide. But the NEP isn't intentional mentioned in this context.
It is criminally taken in the context of Stalin’s collectivizing.

Продовжити прочитати можна на моєму Фейсбуці, бо тут мало місця
IP: 93.72.49.---Олександр Палій24.11.2013 00:29
Зараз дехто говорить, що, мовляв, і вийшов би на Майдан, та є дискредитуючий досвід Ющенка.

Як на мене, ніхто не сказав про цю ситуацію краще за філософа Сенеку:

І ПІСЛЯ ПОГАНОГО ВРОЖАЮ ТРЕБА СІЯТИ
IP: 99.233.80.---Kalyna23.11.2013 23:51
VO Svoboda Xamu:
Як не прикро але усе це правда. Однак тут рішаєтся доля не Фаріон чи інших політиків ,завтра рішається доля НАШИХ ДІТЕЙ і наша ,тому усі повинні вийти на Майдан і НЕ ДОЗВОЛИТИ бандитам вовтузитись з йолками ні іншим хамством. Так ,це ми знаємо не відбудеться мирно як у 2004 бо Янук не Кучма, тамтой був політик а це .... навіть порівняти не годні. Тому слід готуватись до найгіршого сценарію але не відступати ! Коли хлопці їхали боронити Київ під Крутами то що, не знали що можуть померти ? Знали . Коли йшли в УПА , в Січові Стрільці чи інші наші армії то також знали що можуть згинути .Однак вони боролись за краще майбутнє а ми то гірші за своїх предків ?? !!