Повернутись до публікації

22 січня. Початок

Середа, 22 січня 2014, 16:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.74.91.---Alexander Bond22.01.2014 23:57
ОЧЕНЬ ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ послушать сегодняшний выпуск передачи ОСОБОЕ МНЕНИЕ с СВЯТОСЛАВОМ БЕЛКОВСКИМ!!!! НА ЭХО МОСКВЫ!!!!
IP: 74.125.18.---Anna Zozulia22.01.2014 20:34
Потрібно організувати до Януковича похід від матерів солдатів ВВ, яких використовують як гарматне м'ясо, нехай подивиться цим матерям в очі
IP: 46.211.234.---Gennady Usenko22.01.2014 20:19
Роман Нечай:
Очень хочу, чтобы победил народ!
Силы не равные, но может произойдёт чудо!?
Народ неможливо перемогти...
IP: 46.211.234.---Gennady Usenko22.01.2014 20:18
Роман Нечай:
Очень хочу, чтобы победил народ!
Силы не равные, но может произойдёт чудо!?
Народ неможливо перемогти...
IP: 77.52.153.---Alexandr Vasilyevich Shevchuk22.01.2014 19:46
Перед беркутами потрібно встановити монітори і транслювати безперестанку, як хам в 2004 закликав людей до заворушень .... і відео олійника - "ЗЕКА ГЕТЬ" також - вони ж, якщо зосім не всі дурні, то може хоч задумаються, кому добре вони роблять.
IP: 74.125.181.---Alex Hann22.01.2014 18:25
зек і азарови перейшли всі рубікони....але зек і його бандитське оточення просто так не підуть у відставку - дуже багато награбованого не встигли приховати та й віддати не схочуть!
на зека і азарових з сім`ями чекає доля Чаушеску!!! здохніть ригіАнальні тварини-злодійські!

Міжнародний трибунал, а не пшонківський печерський суд, чекає на вас!
IP: 81.21.12.---Maria Babchuk22.01.2014 17:59
Роман Нечай:
Так, чудо буде. Але для цього кожен з нас має бути з народом.
IP: 37.115.222.---Леа22.01.2014 17:32
Работаем в центре. В заставили всех уйти. Что-то готовится.
IP: 95.132.48.---Олександр Панасюк22.01.2014 16:56
Навіть вітер нам допомагає!!!!
IP: 37.52.194.---Роман Нечай22.01.2014 16:55
Очень хочу, чтобы победил народ!
Силы не равные, но может произойдёт чудо!?