Повернутись до публікації

Off-the-Record: Про домовленості Тимошенко з Фірташем та Калетником

Вівторок, 6 травня 2014, 11:44
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.44.195.---somos11.05.2014 09:58
ЮВТ надо смириться, что ее "золотое" время кануло в лету. Население Украины стало совсем другим. Лозунги "помаранчевых" остались за бортом сегодняшней Украины.Пусть П.А.Порошенко не идеальная фигура для должности Президента, но нет сегодня более лучшей кандидатуры на этот пост в государстве. Все президенты США и Европы не с "бомжатника" вошли в большую политику и небезбедные люди. Основное качество - это быть истинным патриотом и преданным своему народу избравшего тебя на этот высокий пост. Г-н Порошенко уважаемая личность в глазах руководителей Европы. Сегодня, граждане Украины не позволят Президенту вести себя подобно бывшим президентам нашего государства. Те политики, которые пытаются сегодня "сорвать" выборы президента Украины, не на ту "карту" поставили. Вас народ не простит!
IP: 188.115.171.---Татьяна Ларина10.05.2014 21:27
Vladimir Ahapov:
А что они творят золотые батоны съедают?
IP: 176.120.41.---Меланія Ок10.05.2014 20:49
СКІЛЬКИ МОЖНА ЛИТИ БРУДУ НА ЮЛЮ? ЧОМУ МОВЧИТЕ ПРО ПУХНАСТОГО ТА БІЛОГО ШОКОЛАДНОГО КОРОЛЯ ПЄТЮ? ОЛІГАРХА, СДК, ВМІЛОГО ПІДЛАБУЗНИКА?
НАШ ПРЕЗИДЕНТ - ЮЛЯ! ЛЮДИНА, ЯКА ЗАКЛАЛА ФУНДАМЕНТ ДЛЯ СКИНЕННЯ РЕЖИМУ ЯНКОВИЧА!!!! ГОДІ БРЕХАТИ! ГОДІ ХОДИТИ ТЕМНИМИ КОРИДОРАМИ БРЕЗХНІ ТА НЕЩИРОСТІ!!!! ЮЛЯ - ТИ НАША МАРГАРЕТ ТЕТЧЕР!!!! УКРАЇНІ БУТИ! ЮЛЯ - ПРЕЗИДЕНТ!!!
IP: 193.19.152.---Mihailo Kycuk07.05.2014 10:26
Вже давно було зрозуміло, що сьогодні всі політики в одному болоті!!!
по-перше щодо Калєтніка він маріонетка і його вини щодо "диктаторських" законів я бачу мало, чому мовчать про Олійника - голову рахункової комісії та співавтора закону, Колісніченка - ще одного писаку!!!
по-друге стає все більше зрозуміло що УДАР це проект Фірташ - Львовочкін - тобто проект колишньої АП, це аж ніяк не надихає, а тепер головний кандидат їде до фінансиста політичного проекту "злочинної влади" за його підтримкою та це АБСУРД якийсь....
IP: 93.72.199.---Борис Терентьев07.05.2014 07:26
Усиленно раздуваются какие-то невнятные слухи о Тимошенко и практически никакой реакции на жуткую правду о том, что Виталик и Порох действуют под началом Фирташа , а значит - Путина.
Позорные "бойцы за правду". На какие бабки вы катались по свету?
ВАше , так сказать, громадське ТВ сильно смердит шоколадом.
IP: 144.76.166.---walja07.05.2014 01:39
Александр Ингульский:
Написав то написав, тільки читачі не те зрозуміли...Вирішили, що Порошенко сякий-такий, а глибше, "в корінь", як писав Прутков, ніхто подивитись не додумався...А інтриганка з косою і тут знайшла, як повернути все для себе...Їй просто рівних немає в інтригах, особливо вірять мужчини, як раз плюнуть, обводить...Ось тільки нас, жінок, не так просто! Шльондра газова!Більше не обведе! Україна не повірить після всього, що в державі зараз коїться не без її допомоги в тому числі!Вона хуже Путіна!Спить і бачить сісти на місце Турчинова, яке він для неї так тримає!Все зроблять, щоб ні виборів не було і щоб увели військовий стан в Державі, а потім миротворцями кацапів запросить!
IP: 144.76.166.---walja07.05.2014 01:26
Sergey Ivanov:
Кому дати шанс: черговій заразі? Хитра, підступна змія, яка крім влади нічого не бачить? Та вона здасть Україну Путлеру за нефіг!Нічим не відрізняється від паперєдніков, нічим, тільки в спідниці!Продажна хвойда!Бідний Сашка Тимошенко: нахльобався за життя від вовчиці так, що воротить від неї!На пушечний вистріл до влади підпускати більше не можна. Нехай підтримує партію своїми грішми і амінь!Ще зимою хотіли познімати її фейси з йолки на Майдані, так дурна Танька Чорновіл "амбразурою" прикривала йолку...сама вимаралась об свою Юльку,теж дуже хоче в депутати, але не виходить по чесному: вирішила через підлабузництво!Людей не обманиш тепер, все бачать наскрізь!Амінь...
IP: 144.76.166.---Valentines Valla06.05.2014 19:24
Это уже просто не интересно никому.
Пустой словеный ГАВНОСРАЧ двух медиакиллеров тупо отрабатывающий бабло.
IP: 144.76.166.---Serhiy SK06.05.2014 19:19
Juriy Detochkin Звичайно, що "виставлять", а не в таких ж "масштабах", щоб не втопити шоколад.
IP: 178.95.94.---Александр Ингульский06.05.2014 19:13
Juriy Detochkin:
та блін, Лещенко ще з самого початку написав, як тільки стало відомо, про зустріч Порошенка, Кличка і Фірташа в Австрії. Цьоо мало?