Повернутись до публікації

Мешканці Слов'янська вже ненавидять "сепаратистів". Лише у вівторок загинули 2 людей

Середа, 28 травня 2014, 17:40
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.110.---Ukraina Nenka03.06.2014 16:50
Tatyana Bystrova:
В Киеве законно избранная власть. Тебе то чего надобно? Крови? Зазомбировали мозги людям напрочь. Призывет воевать против своего государства, дура.
IP: 82.207.45.---Ярослав Зьола31.05.2014 17:11
Tatyana Bystrova:
Те кто осуждает воюющих почему сами не взяли в руки оружие?Такие хари,а стоят как бабки старые распатякивают еще.Срамота!Давить надо фашисткую хунту.До самого Киева.Гнать их аж до их любимой амэрыкы которую они в сраку целуют.
Полная дура? К чему призываешь - войне со своим госсударством? Раз взяв автомат становишься преступником. Нормальному человеку есть что тратить, это наркоманам можна с автоматами гонять пулю ловить.
IP: 46.118.13.---Игорь Пашкевич30.05.2014 07:51
Tatyana Bystrova:
Tetyana Doroshenko:
Не бреши брехуха.В России люди достойно живут и никаким макакам из ес и сша жопы не подлизывают.
Ну да. Достойная жизнь рабов во благо своего барина-фашиста.
IP: 144.76.166.---Ale Po29.05.2014 23:59
Tatyana Bystrova:
Те кто осуждает воюющих почему сами не взяли в руки оружие?Такие хари,а стоят как бабки старые распатякивают еще.Срамота!Давить надо фашисткую хунту.До самого Киева.Гнать их аж до их любимой амэрыкы которую они в сраку целуют.
фашистами були твої батьки, які "викохали" тебе таку неадекватну
що ти тут робиш? іди на свої сайти і пиши хвалебні оди своєму путлеру
IP: 91.218.104.---Marko Verde29.05.2014 23:42
Станіслав Володимирович:
Навколо міста. З ровами і танками :)
IP: 144.76.166.---Станіслав Володимирович29.05.2014 22:19
Marko Verde:
Вже так Крим просрали.
IP: 91.218.104.---Marko Verde29.05.2014 20:56
Anna Ruban:
Повністю згідний. Я б на місці нашої армії у міста б не вступав. Нехай там порубають один одного, а коли припече, чекати на мітинг з закликом про допомогу України... От тоді б справа пішла легко і швидко.
IP: 93.77.211.---Anna Ruban29.05.2014 20:54
А ще це розплата їхня за те, що привели до влади Януковича. Історія завжди виставляє рахунок, рано чи пізно