Яким буде український спорт після карантину? Говоримо з Євгеном Будерацьким

— Понеділок, 7 грудня 2020, 17:53

Коронавірус вплинув на багато сфер нашого життя. Ми більше почали працювати з дому, перестали подорожувати, відвідувати масштабні концерти та фестивалі.

В умовах карантину змінився і спорт – як світовий, так і український. Чемпіонати світу з більшості найпопулярніших видів спорту було скасовано, а вболівальники перестали вболівати на стадіонах за свої улюблені команди.

Про те, як змінилося життя спортсменів та вболівальників в умовах карантину, говоримо з заступником головного редактора "Української правди" Євгеном Будерацьким.

Читайте також: Що таке подкасти та як їх слухати? 

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням. 

Подкаст "Україна після карантину" можна слухати у Apple PodcastsGoogle PodcastsSoundcloudAnchorOvercastSpotify. 

Більше подкастів "Україна після карантину":

"Україна після карантину" — спільний проєкт "Української правди", Центру журналістики Київської школи економіки, Hromadske.ua та аналітичної платформи VoxUkraine. Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

powered by lun.ua

Україна після карантину

"Україна після карантину" це подкаст, у якому ми будемо говорити про те, як зміняться різні сфери нашого життя після карантину. 

"Україна після карантину" — спільний проєкт "Української правди", Центру журналістики Київської школи економіки, Hromadske.ua та аналітичної платформи VoxUkraine. Здійснено в рамках проєкту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Канали