Комісія з відбору керівника БЕБ, президентський виш, спроби протидіяти олігархам та ліквідація ОАСК

Понеділок, 7 червня 2021, 19:50

Це 45-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

Цього разу Андрій Андрушків та Олег Савичук обговорюють таке:

  • ініціатива президента про створення Президентського університету. За словами президента, виш випускатиме "людей майбутнього" за напрямками інформаційної та кібербезпеки, штучного інтелекту, нанотехнологій, аерокосмонавтики та біотехнологій
  • закопроєкт щодо протидії олігархам. Обговоримо вимоги для отримання статусу олігарха, хто визнаватиме людей олігархами і що буде з тим, кого вже визнали олігархом?
  • почали розгляд ліквідації ОАСК. Планують ліквідувати Окружний адміністративний суд міста Києва, створити Київський міський окружний адміністративний суд (КМОАС), а на період між ліквідацією ОАСК і створенням КМОАС передати розгляд справ підсудних ОАСК до Київського окружного адміністративного суду – суду першої інстанції у Київській області
  • визначити членів комісії від парламенту з добору керівника Бюро економічної безпеки. Нагадуємо, що БЕБ – центральний орган виконавчої влади, який створили на заміну податкової міліції і має боротися з контрабандою і скрутками податків.

powered by lun.ua

Ок і шо?

"Ок і шо?" – це подкаст від "Центру спільних дій" про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!

Канали