Возвратиться к публикации

Янукович. Махинации на рынке недвижимости

Понедельник, 7 декабря 2009, 13:17
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.113.134.---chuler08.12.2009 12:40
chuler 08.12.09
Если в таком документе человек не в состоянии дать вразумительный ответ, то что он может на государственном уровне.
А вообще, за нанесение, нам гражданам Украины, морального ущерба в виде неправдивых сведений изложенных в декларации о доходах пора подавать в суд.
IP: 213.160.140.---advokat_X08.12.2009 12:40
Продовження:
До відома: Прем'єр-міністр України та народні депутати України підпадають під дію пунктів 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону.

Стаття 7 Закону:
Установлені цим Законом або іншими законами обмеження щодо осіб, зазначених у пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, зберігаються протягом двох років після звільнення таких осіб з посад або припинення ними в установленому порядку діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, органів місцевого самоврядування, за умови якщо обов'язки цих осіб на новій посаді у приватному секторі безпосередньо пов'язані з функціями, які виконували особи, перебуваючи на попередній посаді.
IP: 77.123.244.---alkiev08.12.2009 12:39
Расследование хорошее. В очередной раз обидно за Неньку Украину в которой нет воли, чтобы легализовать капиталы/недвижимост, таким образом выбрать точку отсчета и далее просто в уголовном порядке следить за нарушениями. А то крупнейший политики вынуждены хитрить для оправдания соответствующих бытовых условий. Ну не в хижине ж жить Януковичу, Тимошенко и т.п... Легализация путем занижения стоимость квартиры доходов есть болезнь роста и страны и политиков.
IP: 77.91.153.---Костя_Кіровоград08.12.2009 12:39
І що тепер скажуть Боти Януковича?!

ПРОФФЕСОР ВСЕ ЛІЗЕ І ЛІЗЕ ДО ВЛАДИ, КОЛИ ВІН ВЖЕ ЗАСПОКОЄТСЬЯ???
IP: 213.160.140.---advokat_X08.12.2009 12:37
Закон України “Про засади запобігання та протидії корупції”:
-------------
Стаття 5. Обмеження щодо одержання подарунків
1. Особам, зазначеним у пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, у зв'язку з виконанням ними функцій держави або органів місцевого самоврядування забороняється приймати подарунки, за винятком випадків, передбачених цим Законом та іншими законами.
2. Особи, зазначені в пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, можуть приймати особисті подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, за умови, що вартість одного подарунка не перевищує розміру однієї податкової соціальної пільги.
3. Особи, зазначені в пунктах 1 - 2 частини першої статті 2 цього Закону, передають органу державної влади, організації або іншій юридичній особі, де вони працюють, подарунки, одержані під час проведення офіційних заходів, у триденний строк в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

До відома: Прем'єр-міністр України та народн
IP: 213.160.140.---advokat_X08.12.2009 12:31
Закон України “Про засади запобігання та протидії корупції” встановлює, що:
корупція – це використання особою наданих їй службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди такій особі або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей;
неправомірна вигода – це грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги матеріального або нематеріального характеру, що їх обіцяють, пропонують, надають або одержують безоплатно чи за ціною, нижчою за мінімальну ринкову, без законних на те підстав.
IP: 213.151.4.---vpk08.12.2009 12:30
Vadim_nv:
Карлик:
У Тимошенко и так декларация чиста и безупречна, а Янукович и при власти будучи, свои декларации не боялся показывать. И он гораздо демократичнее, чем Тимошенко.
Черный Квадрат Януковича
http://vecher.od.ua/index.php?name=News&file=article&sid=6045&theme=Printer

Тимошенко и ее партия коллективный член самой крупной в Европе -Народной партии.
Ни в одной стране Европы человек с судимостями не мог бы мечтать , остаться в политике..
IP: 213.160.140.---advokat_X08.12.2009 12:22
Стаття 2 зазначеного вище Закону встановлює, що за корупційні діяння та інші правопорушення, пов'язані з корупцією, на підставі цього Закону несуть відповідальність такі особи, уповноважені на виконання функцій держави:
а) державні службовці;
б) Прем'єр-міністр України, Перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністри, міністри;
в) народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати сільських, селищних, міських, районних у містах, районних, обласних рад.
IP: 213.160.140.---advokat_X08.12.2009 12:20
Стаття 1 Закону України «Про боротьбу з корупцією»
Під корупцією в цьому Законі розуміється діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.
Корупційними діяннями є:
а) незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг, у тому числі прийняття чи одержання предметів (послуг) шляхом їх придбання за ціною (тарифом), яка є істотно нижчою від їх фактичної (дійсної) вартості;
б) одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, кредитів або позичок, придбання цінних паперів, нерухомості або іншого майна з використанням при цьому пільг чи переваг, не передбачених чинним законодавством.
IP: 77.123.64.---P7008.12.2009 12:16
щодо дарування квартири, то згідно п.2 угоди видно, що продавець отримав її в подарунок 08.07.2008 - за місяць до продажу. виходить, що продавець та його дружина всі ці роки винаймали цю квартиру. з п.11 можна припустити, що квартира належала ТОВ "ЗОБЬ" (нерозбірливо). цікаво, якщо юридична особа дарує нерухомість, чи повинна вона сплачувати податки :) прикольно виглядає представник продавця - "аспірант" академії наук, прописаний у гуртожитку. також "харизматичне" місце укладання угоди: вул.різницька, 3 - "в зв"язку з виробничою необхіднісю та на прохання сторін" )) в цілому, є що почитати :)
День беззащитного Отечества
Победа Сергея Клюева в Суде ЕС: почему санкции отменены и что это изменит для других экс-чиновников
Фантазеры или реалисты? Что надо знать о Hyperloop в Украине
Четыре года спустя
Все публикации