Возвратиться к публикации

Война на улицах Киева. ОНЛАЙН

Вторник, 18 февраля 2014, 13:24
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 5.248.190.---Paul Zibert18.02.2014 23:59
Від Сяну до Дону за Україну, за країну нашу православну, станемо браття, як козаки запорізькі, як Богдан Хмельницький!!!
IP: 144.76.166.---Виктор Кривонос18.02.2014 23:09
Кияне! Поможіть майдану в облозі! Там вбивають ваших братів!Об'єднуйтесь в сотні по за облогою, обирайте собі командирів,"зупиняйте" МВСників та беркутівців зовні майдану! Знімайте облогу майдану!
IP: 144.76.166.---Elena Kushnir18.02.2014 23:01
А, как красиво сгорел БТР!
А, как резво перед этим поехал на баррикаду!
IP: 5.248.190.---Paul Zibert18.02.2014 22:43
Гей православні!!! Навіщо віддавати країну запроданцям!!! (уніатам та розкольникам ("патріарх" Філарет - агент КДБ "Красний")!
IP: 93.73.118.---Ivor Nosach18.02.2014 21:41
"В Вилларибо уже давно делают революцию, а в Виллабаджо до сих пор смотрят Олимпиаду."
IP: 144.76.166.---oregon7718.02.2014 20:59
Сначала они тебя не замечают,
потом смеются над тобой,
затем борются с тобой.
А потом ты побеждаешь.

Махатмы Ганди
IP: 144.76.166.---Taras Leonidov18.02.2014 20:49
Віктор Янукович на тюремне прізвисько Хам! Ти дебіл кінчений! Тебе прокляне Україна. І твоїх нащадків теж.
IP: 94.248.14.---grancar18.02.2014 20:44
Всё логично - переговоры отвлекли от майдана людей, вот власть и воспользовалась тем, что оппозиция приняла в серьёз разговоры о возможных уступках
IP: 144.76.166.---Сергій Кириченко18.02.2014 20:19
Марина Алексеева:
Ти, тварюка тупа, якого ти сюди це лайно постиш?
IP: 144.76.166.---Alexandr Zeleny18.02.2014 20:19
А дзвони Михайлівського Золотоверхого мовчать?????????????