Возвратиться к публикации

Верховна Рада епохи Рибака - повернення старих пільг

Среда, 17 апреля 2013, 11:30
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.241.---more107.05.2013 13:24
мої вітання товариству! шановні, ну що ви, наче, з переляку! зайдіть, будь ласка, на сайт ВР, спитайте Закон України "Про статус народного депутата" ви там все це побачите. ми з вами, виявляється, маємо утримувати цих нероб післязакінчення каденціїпоки вони будуть шукати роботу, або перевчаться. Боже! та вони там майже всі при дипломах кандидатів та докторів різних наук. на кого ще цих дурнів переучувати? як на мене- закінчилася каденція швиденько, згідно КЗП на своє старе місце роботи, воно зберігається за депутатом на час депутатства, звісно якщо він не прописався серед стін ВР. якщо з цього Закону вичистити всю дурню, то і утримувати нікого буде. і ще. треба припинити квартирне депутатське питання. збудуйте будиноу гостинного типу на 450 мисць, відбув каденцію і геть додому. тоді бажаючих приватизувати житло у Київі різко поменшає, бо приватизувати буде нічого
IP: 193.93.19.---Василь Шеленко06.05.2013 11:08
Вражаюче, а найбільше вражають коментарі, особливо від ПУХНАСТИКа. Тобто нас обурює не так счам факт марнотратства, як сміливість і позиція журналіста. БРАВО!!! наше життя-театр, а ми пасивні в ньому ГЛЯДАЧІ! Мені здається, що зараз нам залишається підтримувати найрадикальнішу партію, яка обіцяє вщент зруйнувати нинішній режим, а вже потім ...!
А якщо існують такі таємні укази Ющенка чи іншого президента то не треба соромитись нашої судової системи. Хай збитки народні компенсують з власних СКАРБНИЦЬ благо що мають такі.
IP: 77.239.189.---Fedor K29.04.2013 13:23
Спасибо, Сергей. Рядовой украинец никогда в жизни не узнал бы, куда тратятся налоги на его мозоли.
Благодаря Вам шахтер и металлург узнают, сколько иждивенцев реально входит в его "семью" и сколько ртов он реально кормит...
IP: 95.158.48.---Julianna24.04.2013 22:56
Перед матеріалами Лещенка варто зняти капелюха. Дякую Вам, за такі викривальницькі матеріали. Цікаво, як будуть випрадовуватись після них наші "слуги народу" , які живуть краще ніж "хазяї"!!!!??? чекаємо нових матеріалів. Ви найкращий !!!!
IP: 46.63.41.---Mihey Ivanov24.04.2013 20:31
Дивлячись на ці цифри волосся дибки стає. Чому ті хто живе на пржитковий максимум встановлюють для інших прожитковий мінімум? Хай би сам Рибак спробував прожити на мінімальну пенсію. Йому на пенсію давно пора. А Сергій молодець, сподіваюсь що він своїми матеріалами розкриє очі багатьом людям
IP: 82.193.98.---vit0724.04.2013 17:04
Прихиляюсь перед такими журналістами як пан Лещенко. Ваші слова деяким можновлядцям як серпом по я.... пробачте по одному місцю. Чекаємо від Вас нових матеріалів та цікавих розслідувань.
IP: 93.79.134.---Пухнастик24.04.2013 11:29
Усі читайте Лещенка - він знає правду і не соромиться її говорити!
IP: 93.72.87.---bavit20.04.2013 01:49
Троянская война в Верховной Раде. Умение мыслить стратегически уже тысячелетиями вызывает восхищение. Вспомним хотя бы трюк Одиссея с троянским конем - доверчивым, измученным 10-летней осадой и войной гражданам Трои он показался подарком, вознаграждением за их мужество и стойкость в защите своей Родины. Но в результате оказалось, что этот конь стал символом их глупости. Не знаю, есть ли в Партии Регионов мудрец, подобный Одиссею, или их стратегия основывается на коллективном творчестве, но своих оппонентов они переигрывают вчистую раз за разом, В нынешней избирательной кампании они широко применили идею троянского коня - приверженцы партии власти пошли по спискам чужих партий, стали выступать якобы независимыми кандидатами на мажоритарных округах. Отец и сын Табаловы - первые "воины", вышедшие из чрева модернизированного "троянского коня"... Спектр Spectrum
IP: 95.133.189.---olis2418.04.2013 14:47
думайте БЮТоголові - за кого голосуєте!!!

Ваша Жулька - нічим не краща за ПРдунів!!!

Кролік Яценюк - далеко теж не втік!!!
IP: 217.12.212.---Євген, Харків18.04.2013 14:20
Xrestom i mechom:
куди лише дивиться рахункова палата?
-Куди диситься так званий народ України?! -ТАК ЙОМУ І ТРЕБА, ЧОРТ ЗАБИРАЙ!!!
Борьба за женщин, или Как консультант "от Кононенко" перезапускает ТВі
Баварская проблема: как провал в крупнейшем регионе ударит по немецкой коалиции
Почему украинцы переплачивают за импортные товары и кто на этом зарабатывает
Винодельня Château de Lacarin. Как в Одесской области празднуют Праздник урожая
Все публикации