Возвратиться к публикации

Добро пожаловать вон. Как Яценюка меняют на Гройсмана

Вторник, 22 марта 2016, 12:47
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.45.---jevpet23.03.2016 08:14
Не стаття, не аналіз, а плітки. Пишіть, що справді відбувається і що потрібно Україні. Оточення Пороха незадоволене, що Яценюк перекриває шляхи збагачення. Помалу, але діє. Швидше діяти не дають Луцики і Кононеки і березенки.
IP: 93.74.11.---meua23.03.2016 06:54
р Перший на это никогда не пойдет.
Итак, решение приняли в понедельник вечером, а Ю.Луценко в это время, переходя с канала на канал, с упоением врал про правительство технократов и никак не мог остановиться.
Итак, президент и его "молодая команда" на всех парах спешат к полному фиаско, догоняя НФ - еще 2-3 мес. и БПП рейтинг будет в зон статпогрешности!
IP: 93.73.210.---Микола Бурмістров22.03.2016 20:51
Сучасна урядово-парламентська криза виникла через короткозору політику перш за все Президента і недолугий, низькій рівень політичного менеджерства Гройсмана. Задовго до звіту уряду було ясно, що західні куратори України будуть заперечувати відставці Яценюка і він будь за що буде боротися за крісло. Його аргументи прості: в оточенні Президента відсутні нові особистості, на які погодиться Порошенко і на які погодиться Захід. Тимошенко, Турчинов - особистості, які вже відпрацьовані і які не сприйме народ, Гройсман – прем’єр - знущання над здоровим глуздом. Отже, залишається у сухому залишку (?) - Яценюк. Невже Порошенко не передбачав такого сценарію ??? А може він його і освятив? Знав і освятив! Чи допустять вони існування Уряду, який реально почне боротьбу з корупціією і реформу суддівської влади? Ніколи! Вони і так програли битву проти електронного декларування доходів (а витрат -зась!!). Як же надалі красти??!!
IP: 93.73.210.---Микола Бурмістров22.03.2016 20:49
Сучасна урядово-парламентська криза виникла через короткозору політику перш за все Президента і недолугий, низькій рівень політичного менеджерства Гройсмана. Задовго до звіту уряду було ясно, що західні куратори України будуть заперечувати відставці Яценюка і він будь за що буде боротися за крісло. Його аргументи прості: в оточенні Президента відсутні нові особистості, на які погодиться Порошенко і на які погодиться Захід. Тимошенко, Турчинов - особистості, які вже відпрацьовані і які не сприйме народ, Гройсман – прем’єр - знущання над здоровим глуздом. Отже, залишається у сухому залишку (?) - Яценюк. Невже Порошенко не передбачав такого сценарію ??? А може він його і освятив? Знав і освятив! Чи допустять вони існування Уряду, який реально почне боротьбу з корупціією і реформу суддівської влади? Ніколи! Вони і так програли битву проти електронного декларування доходів (а витрат -зась!!). Як же надалі красти??!!
IP: 93.72.19.---Елена Мельник22.03.2016 20:23
igor moiseiv:
Порошенко и пришел к власти благодаря договорнякам и регионалов он не трогает наверняка тоже благодаря им. Вообще его политика это сплошное кумовство и договоренности.
С таим подходом у нас точно ничего не изменится.
IP: 93.72.19.---Елена Мельник22.03.2016 20:21
karbov:
Просто марионетка необходима Пороху для полного контроля над всеми потоками.
На развитие экономики и страны в целом им наплевать. Главное, чтобы развивался их бизнес и их капиталы расширялись.
IP: 176.104.45.---igor moiseiv22.03.2016 20:16
Договорняк сплетаете ?
Стыдитесь. господин Президент!
Уж и не говорю о прочих бесстыжих мордах!
В Украину не верите. Ни во что не верите, кроме кармана!
И долго ли надеетесь ещё балаганить?
Дождётесь...
IP: 195.5.12.---karbov22.03.2016 18:24
гройшман - абзац економике
IP: 176.108.7.---pyrav22.03.2016 18:13
Не допусти Боже цього шулера до крісла прем'єра.
IP: 91.224.178.---vflitos22.03.2016 15:42
Як що парламент проголосує за Гройсмана, то це буде продовженням політичної кризи. У народі всі вважають Гройсмана пішаком Петра, але не це важливо. Принципово те, що ніяких реформ і реальної боротьби з корупцією не буде, а тому не буде економічного зростання. Не буде економічного поліпшення - всі політичні ігри різних БПП і НФ не будуть мати ніякого значення.
Как редактора "Европейской правды" нанимали работать на кремлевскую пропаганду
"Истинные. Праздники". Как украинцы встречали весну и праздновали Пасху
Антикоррупционный держите шаг
Люди Z. Какова нынешняя молодежь, как с ней общаться и к чему готовиться
Все публикации