Возвратиться к публикации

Добро пожаловать вон. Как Яценюка меняют на Гройсмана

Вторник, 22 марта 2016, 12:47
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.45.---jevpet23.03.2016 08:14
Не стаття, не аналіз, а плітки. Пишіть, що справді відбувається і що потрібно Україні. Оточення Пороха незадоволене, що Яценюк перекриває шляхи збагачення. Помалу, але діє. Швидше діяти не дають Луцики і Кононеки і березенки.
IP: 93.74.11.---meua23.03.2016 06:54
р Перший на это никогда не пойдет.
Итак, решение приняли в понедельник вечером, а Ю.Луценко в это время, переходя с канала на канал, с упоением врал про правительство технократов и никак не мог остановиться.
Итак, президент и его "молодая команда" на всех парах спешат к полному фиаско, догоняя НФ - еще 2-3 мес. и БПП рейтинг будет в зон статпогрешности!
IP: 46.219.248.---Roman Filigov23.03.2016 00:01
а вообще вон заявление Яресько показывает, что все эти подковерные договоренности Пороха для Гройсмана ничего не решают по сути.....
IP: 46.219.248.---Roman Filigov22.03.2016 23:33
Елена Мельник:
igor moiseiv:
Порошенко и пришел к власти благодаря договорнякам и регионалов он не трогает наверняка тоже благодаря им. Вообще его политика это сплошное кумовство и договоренности.
С таим подходом у нас точно ничего не изменится.
не благодаря - а скорее использовал их для укрепления власти, ко власти он пришел благодаря везению и попаданию в нужное место в нужное время)))
IP: 46.219.248.---Roman Filigov22.03.2016 23:30
Микола Бурмістров:
учтите, что президент специально, преднамеренно проводил такую очень специфическую политику - он все равно ставит количественный аспект власти превыше всего))) здравого смысла в том числе))
IP: 93.73.210.---Микола Бурмістров22.03.2016 20:51
Сучасна урядово-парламентська криза виникла через короткозору політику перш за все Президента і недолугий, низькій рівень політичного менеджерства Гройсмана. Задовго до звіту уряду було ясно, що західні куратори України будуть заперечувати відставці Яценюка і він будь за що буде боротися за крісло. Його аргументи прості: в оточенні Президента відсутні нові особистості, на які погодиться Порошенко і на які погодиться Захід. Тимошенко, Турчинов - особистості, які вже відпрацьовані і які не сприйме народ, Гройсман – прем’єр - знущання над здоровим глуздом. Отже, залишається у сухому залишку (?) - Яценюк. Невже Порошенко не передбачав такого сценарію ??? А може він його і освятив? Знав і освятив! Чи допустять вони існування Уряду, який реально почне боротьбу з корупціією і реформу суддівської влади? Ніколи! Вони і так програли битву проти електронного декларування доходів (а витрат -зась!!). Як же надалі красти??!!
IP: 93.73.210.---Микола Бурмістров22.03.2016 20:49
Сучасна урядово-парламентська криза виникла через короткозору політику перш за все Президента і недолугий, низькій рівень політичного менеджерства Гройсмана. Задовго до звіту уряду було ясно, що західні куратори України будуть заперечувати відставці Яценюка і він будь за що буде боротися за крісло. Його аргументи прості: в оточенні Президента відсутні нові особистості, на які погодиться Порошенко і на які погодиться Захід. Тимошенко, Турчинов - особистості, які вже відпрацьовані і які не сприйме народ, Гройсман – прем’єр - знущання над здоровим глуздом. Отже, залишається у сухому залишку (?) - Яценюк. Невже Порошенко не передбачав такого сценарію ??? А може він його і освятив? Знав і освятив! Чи допустять вони існування Уряду, який реально почне боротьбу з корупціією і реформу суддівської влади? Ніколи! Вони і так програли битву проти електронного декларування доходів (а витрат -зась!!). Як же надалі красти??!!
IP: 93.72.19.---Елена Мельник22.03.2016 20:23
igor moiseiv:
Порошенко и пришел к власти благодаря договорнякам и регионалов он не трогает наверняка тоже благодаря им. Вообще его политика это сплошное кумовство и договоренности.
С таим подходом у нас точно ничего не изменится.
IP: 93.72.19.---Елена Мельник22.03.2016 20:21
karbov:
Просто марионетка необходима Пороху для полного контроля над всеми потоками.
На развитие экономики и страны в целом им наплевать. Главное, чтобы развивался их бизнес и их капиталы расширялись.
IP: 176.104.45.---igor moiseiv22.03.2016 20:16
Договорняк сплетаете ?
Стыдитесь. господин Президент!
Уж и не говорю о прочих бесстыжих мордах!
В Украину не верите. Ни во что не верите, кроме кармана!
И долго ли надеетесь ещё балаганить?
Дождётесь...
На личном опыте: Преподаватель, который живет в общежитии со студентами
Право на защиту. Что кроется за конфликтом Авакова и судов
Кто несет цветы на Майдан, Или что теперь украинцы думают о революции
Константин Ворушилин: Топ-менеджмент "разводит" олигархов по полной программе
Все публикации