Показушный патриотизм Ющенко вылился в антиукраинский призыв

Четверг, 04 февраля 2010, 13:44
Перед другим туром виборів, ганебно програвши змагання за президентську посаду, Віктор Ющенко нагородив посмертно званням Героя України Степана Бандеру та визнав борцями за українську державність вояків УПА.

Нарешті!!! Прокинувся наш президент. Важко переоцінити внесок Степана Бандери та вояків УПА в підтримці національного духу українців у середині двадцятого століття, у наближенні часу відновлення суверенітету України.

Те, що не вся нація сприймає Бандеру та вояків УПА, як лицарів української свободи - то результат тотального п'ятдесятилітнього вихолощування душ українців комуністичною пропагандою.

Безславно завершуючи свою президентську каденцію, Ющенко просто спекульнув іменем Бандери, щоб бодай цим "зачепитися" в історії. Такий указ Ющенкові треба було видавати наступного дня після інавгурації, а не після того, коли український народ одвернувся від нього.

Показушний патріотизм Ющенка вилився в антиукраїнський заклик голосувати проти обох кандидатів, бо вони нібито "однакові".

Це звернення адресоване Західній Україні, котра віддає свої голоси Юлії Тимошенко. Для виборців (здебільшого східняків, донеччан) заклик Ющенка - що повів вітру, вони прийдуть на дільниці і проголосують за "єдиний економічний простір", за дві державні мови, за будівництво газогону в обхід України, за визнання Північної Осетії окремою державою, за те, що Російський Чорноморський флот навічно залишиться в Севастополі, що ми - азіати, а не європейці, за безкоштовну передачу Межигір'я Януковичу, за... "геноцид" замість "генофонду"...

Ось якого престолонаступника веде до влади Ющенко. І при цьому він не бачить різниці між двома різними цивілізаціями, які уособлюють Тимошенко і Янукович.

Він - кримінально-кланову, антикультурну, "по понятіям". Вона - європейсько-українську, демократичну, патріотичну, високоморальну, з високими духовними цінностями і нашого народу, і всього цивілізованого людства. І - незабутнього Майдану, який бездарно скомпрометував Ющенко.

Отож, пане президенте, якби був живий Бандера, він би не взяв з ваших рук нагороду, яку має газовий "барон", регіонал Юрій Бойко, "рахівник" Валентин Симоненко, який удостоївся цього звання за ... ненависть до Юлії Тимошенко.

 Володимир Яворівськийpowered by lun.ua

Как Украина рискует остаться без производителей молока из-за сговора переработчиков

"Воспоминания" заранее: как я на войне из-за страха невозвращения написал для внучки книгу

Декарбонизация и диджитализация как тренды будущего

Зеленский и Порошенко – политика на двоих

Зачем аграриям право распоряжаться водой

Как спасти очередное госпредприятие