Опасность активизации "броуновского движения"

8 просмотров
Понедельник, 06 февраля 2012, 15:49
Юрий Пальчуковский
глава Демократического объединения "Украинская Национальная Рада"

Політична система в Україні дедалі більше показує, що вона себе вже вичерпала.

Влада, яка не бачить себе поза цією системою, намагається всілякими зусиллями замаскуватися, імітує якісь зміни, шукаючи механізм дезавуювання цієї ситуації. Через своїх штатних крикунів на ток-шоу й у ЗМІ влада озвучує вигідні для себе моменти, як, наприклад, з резолюцією ПАРЄ.

Але вона відчуває: щоб зберегти видимість хоч якогось позитиву, цього замало.

Потрібне ще щось...

Опозиція діє хаотично, кидається з боку в бік, намагаючись знайти точку опори для реального просування вперед. Недостатня згуртованість опозиції дезорієнтує народ, який чекає від неї рішучих дій.

Створюються й імітують свою бурхливу діяльність, особливо, перед виборами, усілякі "опори" та "спротиви" режиму, різні "альтернативи", мережі – "Вперед", "Чесно", "Гроза", "Перше грудня", "САМ" тощо, тощо...

Броунівський рух, якому немає кінця. Автори цих утворень навіть не можуть пояснити, що ж саме вони створили.

Таке враження, що все відбувається або із чийогось злого умислу або з нерозуміння. Візьмемо як приклад ініціативу "1-ше грудня". Її непродуманість – можна віднести на поважний вік ініціаторів чи на чийсь злий умисел? Або створення групи САМ: це наслідок дитячої інфантильності, або також – чийогось злого умислу?

Цей "броунівський рух" – не безневинна гра в демократію.

Він становить небезпеку, тому що розпорошує громадсько-політичний актив, не організовує, а роз'єднує суспільство, тим самим підтримуючи існуючу систему влади.

Автори цих "броунівських рухів" забувають, що народ – мудріший за них, і на такі виверти не піде.

Ніхто з них не бачить народ носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в державі.

Народ підтримає того, хто поставить його, Народ, – на перше місце й надасть йому реальну можливість бути головною дійовою особою в державі.

Юрій Пальчуковський, голова Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада", спеціально для УП



powered by lun.ua
Мир ценой государства: в этом ли счастье?
Требуя мир здесь и сейчас, каждый из нас задуматься над его ценой и готовы ли мы ее платить. (укр.)
Почему обличители коррупции – это прорыв для Украины?
Украина сейчас имеет уникальный шанс получить надежный инструмент в борьбе с коррупцией, а также гарантировать обличителям коррупции не только надежную защиту, но и финансовое вознаграждение. (укр.)
Как снизить цены на лекарства в Украине
Преодоление "вечнозеленых патентов" и усовершенствование законодательства в сфере снабжения лекарств на территории Украины – пазл, который составляет уже третье Правительство в Украине после Революции Достоинства. (укр.)
К 30-летию легализации УГКЦ: поход по улицам Львова 17 сентября 1989
В день 50-лиття начала "Золотого сентября" свыше 250 тысяч людей вышли на улице Львова, требуя легализации Украинской Греко-католической Церкви. (укр.)
Украина поедания, а не развития. Почему нам нужны новые технологии?
Единственным шансом для развития экономики Украины является научно-техническая политика правительства, иначе мы останемся страной проедания, а не развития. (укр.)
Не только к Трампу: почему в США Зеленский должен говорить об экологии
Успеет ли новое правительство утвердить новый вклад по сокращению выбросов или Владимир Зеленский поедет на саммит ООН лишь с очередными обещаниями об усилении этой работы в Украине? (укр.)
Почему стоит выйти на Марш за климат в Украине вместе с нами
Украинцам больше не нужно представлять далекие ледники Исландии, буревалы на Филиппинах, лесные пожары ли Амазонии. Климатический кризис дошел и до нас. (укр.)