Проституция и футбол

33 просмотра
Четверг, 05 апреля 2012, 11:42
Роман КравецRoman Kravets
журналист, для УП

Українські повії очікують заробітку на чемпіонаті Європи з футболу

Євро-2012 вже незабаром, тому Україна дуже наполегливо готується до нього. У готелях встановили "європейські" ціни, стадіони збудовані, дороги приведено до ладу, алкоголю бери не хочу – не безкоштовно, звичайно ж.

Та й дівчата чекають.

Правду кажучи, дівчата не зовсім чемпіонату очікують, а скоріше заробітку.

Ніде й приховувати, що європейські фани їдуть до України не тільки футбольні матчі дивитися, але й розважатися. Ну що поробиш, така вже слава розійшлася про українців.

Минулоріч британський тижневик "Observer" опублікував статтю про те, що місто Одеса є одним із найбільших експортерів живого товару в Європі. У ній ішлося про українських повій, яких не складно знайти в усьому світі.

Не минуло й року, як про наших панянок знов написали в тій же британській пресі. Газета "The Sun" знайшла п'ятьох українських жінок легкої поведінки, які планують обслуговувати іноземців під час чемпіонату в Донецьку.

Найжахливіше те, що кожна з дівчат ВІЛ інфікована, та зізнаватися клієнтам жодна з них не збирається. Як інформує "The Sun", інфікованими в Україні є 17% повій.

Отакої! Проте сумніваюся, що це зупинить як наших панянок, так і приїжджих.

Найбільше робітниць найдавнішої професії у великих містах, на кшталт Донецька, Харкова, Одеси, Києва та Львова. Проте, як не крути, вони повсюди.

Якщо когось зловлять на гарячому, нічого страшного, адже адмінштрафами повій налякати складно. Як розповідав Петро Михайлюк, начальник сектору суспільної моралі Департаменту боротьби з торгівлі людьми, місто Івано-Франківськ, у середньому штраф складає тільки 51 гривню. До речі, багато сутенерів просто діляться виручкою з міліціянтами, аби їм ніхто не заважав спокійно працювати.

У проституції, крім ВІЛ, є ще одна біда: неповнолітні.

В Україні близько 15 тисяч "нічних метеликів" не мають 18 років. Такі цифри наводить Ольга Балакірєва, голова правління Українського інституту соціологічних досліджень імені Яременка. А це вже справді кримінал, тобто 156-та стаття, "Розбещення неповнолітніх". У цих випадках сутенери поводяться обережніше. У разі чого, сутенер просто каже: "Не знав, що особа була неповнолітньою", – от і все.

Боляче, адже іноземці вважають наших дівчат річчю, "м'ясом"... Замість того аби зарекомендувати себе з найкращого боку, ситуація тільки погіршується.

Держава змушена реагувати на проблему, а не вдавати, наче все о'кей.

Може, хоч у футболі доведемо, що кращі?

Роман Кравець, спеціально для УПpowered by lun.ua
Как COVID-19 дал толчок развитию телемедицины в Украине
Телемедицина - это способ помочь пациентам на расстоянии и в условиях, когда те не имеют возможности выходить из дома. И карантин, введенный во многих странах мира для предотвращения распространения коронавируса COVID-19, только ускоряет темпы развития медицинских услуг на расстоянии. (укр.)
Потери от засухи посевных площадей озимых культур на основе оценки спутниковых данных
Анализ спутниковых снимков показывает, что потери посевов в Украине значительно отличаются от официальных данных. (укр.)
Что победит в борьбе за Львовскую ОТГ – правительственная методика или аппетиты местных феодалов
Львов рискует стать единственным областным центром в Украине, который в результате создания своей ОТГ может потерять свои же территории. Что происходит на самом деле? (укр.)
"Феофания" требует дополнительных миллионов? Куда идут деньги из фонда против COVID-19
ГУД просит из Фонда противодействия COVID-19 дополнительные миллионы несмотря на бюджет в 2 миллиарда. (укр.)
За ересь вокруг суррогатного материнства придет время извиниться
Представляется, что через определенный исторический промежуток Церкви также придется извиниться и за отрицание методов лечения бесплодия, которые стали доступными, благодаря медицинской науке. (укр.)
Разрешительная система в строительстве: Украина и лучшие мировые практики
Что из себя представляет украинская разрешительная система в строительстве и как это работает в экономически развитых странах. (укр.)
Реклама: