Тимошенко не хочет эксклюзивных условий

8 просмотров
Пятница, 06 апреля 2012, 12:58
Марина Сорока
прес-секретар Юлии Тимошенко

 

Відповідь Артему Біденку.

Юлія Тимошенко не хоче ексклюзивних умов. Юлія Тимошенко не хоче віп-палат, вона хоче одне "ліжко-місце". Нехай  у  районній, однак  у спеціалізованій  лікарні!  Тимошенко хоче, щоб її лікував лікар, якому вона довіряє. Ось і все!

Лікуватися у фахівців, які заслуговують на довіру -  нормальне бажання кожної людини.  А ексклюзиви - це поїздки до алтайських шаманів та  лікування колін в Іспанії деякими вітчизняними високопосадовцями.

"Лікарям від Банкової" Юлія Тимошенко не довіряє. Думаю, що і всі інші не довіряли б, коли  від різних лікарів чули б лише одне: "Треба більше рухатись!"

Можливо пан  Артем Біденко не дивиться телевізор. Якби дивився, то знав би, що "лікарі від Банкової" більше аніж півроку саме так рекомендували лікуватися Юлії Тимошенко.

Такі рекомендації були під час ганебного судилища в камері медсанчастини Лук’янівського СІЗО (вперше в історії України)  про повторний арешт лідера опозиції.   Ця мантра лунала, коли  у Тимошенко з’явилися великі синці на тілі, хоча є велика підозра, що ці явища мають токсикологічний характер.  "Треба більше рухатись!",- знову заявили, коли у  Різдво Юлія Тимошенко майже на годину втратила свідомість. Всі чудово пам’ятають ці дивні поради пані Моісєєнко, які ввели в шок німецьких лікарів.

У медичному висновку німецькі лікарі написали  про важкий стан здоров’я Юлії Тимошенко, що їй не надавали допомогу і це ускладнило ситуацію, що тепер екс-прем’єр потребує негайного багатопрофільного лікування в умовах стаціонару спеціалізованної  клініки поза межами колонії.

Що ж  робив режим?

Спочатку півроку намагався обдурити суспільство своїми мантрами про те, що Тимошенко здорова. Після обстеження  Тимошенко міжнародною комісією влада була  вимушена будувати декорації  з "ширми, ліжка та деякого кардіологічного обладнання", говорити, що тепер у Качанівській колонії найсучасніше медичне обладнання.

Все це дійство супроводжувалося  піар-листівками прес-служб МОЗ, пенітенціарної служби, ГПУ про добрих тюремників та  "погану" Тимошенко.  Потім режим ( під міжнародним тиском!) вимушений був визнати, що лікування Тимошенко  треба проводити поза межами колонії. На це знадобилося півроку і втручання Європейського суду! Лише після рішення Європейського суду з прав людини, яке було ухвалено місяць тому!!!, після негативної реакції всього світу, влада зробила "широкий жест" - повідомила, що Тимошенко лікуватимуть поза колонією.

Хоча лікування поза межами колонії  любого ув’язненого (якщо потрібно)  - це не милість когось з Банкової, це норма діючого законодавства.

І що, Тимошенко лікують за рекомендаціями німецьких лікарів? Може в спеціалізованому інституті нейрохірургії, який є у Харкові? Ні.  Знайдено "спеціалізований", а вірніше - воєнізований  медичний заклад. Не секрет, що "Укрзалізниця" не цивільна установа, тому в її закладах і порядки не зовсім цивільні.

Впевнена, що там працюють чудові медики, однак під час лікування пацієнт повинен довіряти своєму лікареві.   Тимошенко не довіряє тим, хто півроку зволікав з наданням їй негайної медичної допомоги і знеболювальне давав лише за умови участі у багатогодинних допитах. Чому Юлія Володимирівна має вірити зараз, якщо півроку над нею знущалися?

Це жахливі факти.

І останнє. Якби, не дай Боже, мова йшла про  рідних та близьких Артема Біденко, чи написав би він цей блог , а може сам порадив би "більше рухатись"?powered by lun.ua
Потери от засухи посевных площадей озимых культур на основе оценки спутниковых данных
Анализ спутниковых снимков показывает, что потери посевов в Украине значительно отличаются от официальных данных. (укр.)
Что победит в борьбе за Львовскую ОТГ – правительственная методика или аппетиты местных феодалов
Львов рискует стать единственным областным центром в Украине, который в результате создания своей ОТГ может потерять свои же территории. Что происходит на самом деле? (укр.)
"Феофания" требует дополнительных миллионов? Куда идут деньги из фонда против COVID-19
ГУД просит из Фонда противодействия COVID-19 дополнительные миллионы несмотря на бюджет в 2 миллиарда. (укр.)
За ересь вокруг суррогатного материнства придет время извиниться
Представляется, что через определенный исторический промежуток Церкви также придется извиниться и за отрицание методов лечения бесплодия, которые стали доступными, благодаря медицинской науке. (укр.)
Разрешительная система в строительстве: Украина и лучшие мировые практики
Что из себя представляет украинская разрешительная система в строительстве и как это работает в экономически развитых странах. (укр.)
Как закрыть "черную дыру" нелегального зерна
Установка датчиков на каждый комбайн не позволит контролировать, сколько зерна собирают фермеры. Есть другой вариант. (укр.)
Реклама: