К читателям и комментаторам моей статьи "Большая страна малых людей"

1194 просмотра
Понедельник, 08 июля 2013, 14:47
Любомир Гузар
Архиепископ Любомир (Гузар)

Шановні читачі та коментатори! Як автор цієї колонки дякую всім, хто завдав собі клопоту її прочитати, а тим більше – забажав прокоментувати.

Власне коментатори (не всі, але значна частина), на мою думку, не цілком правильно зрозуміли текст. Може, в цьому моя вина, що не достатньо чітко виклав свої думки. Тому пишу цих кілька рядків, щоб пояснити те, що хотів сказати.

Великі осягнення здобувають Великі люди або щонайменше ті, яких можна назвати повноцінно людьми. Хто справді щиро хоче розбудовувати наше суспільство, а тим самим і нашу державу, мусить старатися бути Великою людиною. Великими стають ті, хто працює над собою, удосконалює свої Богом дані Дари і робить це, випрошуючи в Нього світла та сили на цю працю.

Тих, кого я називаю малими – це люди, які працюють на себе. Вони можуть бути дуже пильні у своїй діяльності, але не мають ніякого ідеалу перед собою, живуть і працюють виключно для себе. Вони можуть обіймати дуже високі посади, але залишаються малими.

Такі люди, не зважаючи на те, що і як гарно говорять, жодного добра для народу, для Держави не приносять, а радше – занепад.

Шановні читачі та коментатори, якщо хочете бачити нашу рідну Україну справді Великою Країною, старайтеся бути Великими Людьми. Ці слова хочу особливо звернути до молодих громадян.

Ви, дорога молоде, є нашою надією на розвиток нашого суспільства і нашої Держави, але за умови, що Вам присвічуватимуть високі ідеали, що Ви не дозволите лінивству, сріблолюбству та недбайливості опанувати Вас.

Ваше щире зусилля, праця над собою, труд на користь інших – це підстава, це запорука надії нашого народу.

+ Любомирpowered by lun.ua
Реклама:
Капитолий. Начало реванша Трампа
Дональд Трамп не сдастся сейчас, поскольку намерен баллотироваться на следующих президентских выборах. (укр.)
Заработать на смертях: как нас лишили мировой вакцины в 5 раз дешевле
Три доллара заплатила Всемирная организация здравоохранения за вакцину, закупку которой в ручном режиме сорвал министр здравоохранения Максим Степанов. (укр.)
Настоящая цена меха норок: история одного расследователя
В конце сентября 2020 польский Сейм (нижняя палата парламента) провел историческое совещание по вопросам правовой защиты животных в Польше. (укр.)
Изменил ли Национальный банк свою политику на валютном рынке
По какому принципу НБУ будет выходить на рынок с валютными интервенциями и как будет влиять на курс. Что изменилось в новой стратегии? (укр.)
Торговый фокус с лесом: друзьям — все, а обществу — ничего?
Почему торговля необработанной древесиной происходит на закрытых "аукционах" и без конкуренции. (укр.)
Дело генерала Назарова - сигнал, который нельзя игнорировать
Дело Назарова как потенциальный прецедент для военного судопроизводства Украины и свидетельство неурегулированности ключевых вопросов военной юстиции. (укр.)
Демократия и некомпетентность
Почему Аристотель не доверял демократии как форме правления, в чем заключаются недостатки последней и что это значит для современной Украины. (укр.)