"Непосредственная демократия"

40 просмотров
Среда, 07 августа 2013, 14:07
Иван Хоменко
Змеев

Політичний пульс України

Узагальнюючи контент інформаційного простору, та враховуючи реальну соціально-економічну, політичну ситуацію в Україні сьогодення, необхідно зробити висновки: саме таку назву цілком обґрунтовано має новостворювана загальноукраїнська, відкрита громадська організаційна структура суспільноактивних громадян України, які своєю метою визначили боротьбу за виконання прав і свобод, що їх гарантовано Конституцією України.

Солідарна єдність спільноти базується на принципах високої моральності, справедливості, гуманності та мужності її учасників, вірності визначеній меті.

Членство в структурі є нефіксованим.

Інформаційним ресурсом структури є, насамперед, можливості інтернету, а також інші засоби зв'язку, спілкування та координації дій. Загальний моніторинг ситуації в країні забезпечується за ініціативою громадян, котрі самоорганізувалися в осередки народного контролю за будь-якими сферами суспільного життя.

Ефективним методом консолідованої боротьби кожного громадянина за свої права й свободи визнаються переважно форми прямої, безпосередньої демократії. При цьому, використання в середовищі структури інформаційних моделей байесовського типу гарантує можливість оперативно залучатися великій кількості учасників до різних заходів.

До речі, можна очікувати, що вже найближчим часом, у зв'язку з наближенням президентських виборів, реалізовуватимуться й нові політтехнологічні проекти з арсеналу кібервійн та теорії штучних катастроф.

Беручі до уваги політичні, соціально-економічні реалії сьогодення, важливим завданням для реалізації українського шляху побудови громадянського суспільства в Україні визначено необхідність активної участі учасників цієї структури в обговоренні змін до Конституції та способи здійснення контролю за дотриманням законності процедури проведення референдуму із цього питання.

Також, на часі, організація роз'яснювальної роботи серед виборців щодо оцінки програмових засад кандидатів на президентських виборах у 2015 році; забезпечення чесних, прозорих виборів; навчання методів боротьби проти використання адмінресурсу на виборах.

Сучасна чиновницька та політична еліта, психологія якої сформувалася на пріоритетах особистих матеріальних цінностей, неспроможна до поступу для усунення катастрофічної соціальної та правової нерівності між людьми. Це є небезпечним викликом, становлячи загрозу для існування незалежної України.

Тому глибоке усвідомлення цього факту невідворотно змушує громадян державницького світогляду, інтелектуалів нового покоління з нестандартним, конструктивним мисленням – активно діяти, щоб запобігти подіям за "арабським сценарієм", при накопиченні критичної величини потенціалу народного гніву.

Іменем України, як символом віри, надії, кожен громадянин країни захищає свої права й свободу вільної людини.

Іван Хоменко, Харківщина, спеціально для УПpowered by lun.ua
Почему всем нам стоит посмотреть "Поет Ивано-Франковсктеплокоммунэнерго"
В Украине мы не пользуемся инфраструктурой как чем удобным и полезным, не задумываясь – наоборот, мы, сами того не замечая, тратим огромное количество энергии, чтобы компенсировать ее разруху. (укр.)
Синдром политического интеллекта
Так что же у нас не так с политическим интеллектом? Должность президента сквозь призму теории поколений. И можно ли взять виртуальный мастер-класс у американских президентов? (укр.)
Этический бизнес глобальных корпораций
Предприятия на Западе постепенно меняют свои подходы к ведению бизнеса. Почему и как это происходит? (укр.)
"Реформа" прокуратуры: очень приятно, царь
Почему бизнесу и чиновникам стоит бояться ручного управления Офисом генпрокурора.
"Укрзализныця" – мертвый актив или лакомый кусок для инвесторов?
"Укрзализныця" воплощает в себе парадоксальную разницу между потенциалом для частных инвесторов и реальностью. В чем риски и перспективы ее приватизации? (укр.)
Обличитель коррупции – не только заявитель: что не учли законодатели
Несмотря на в целом позитивный характер закона о обличителях коррупции, законодатели избрали суженный подход к урегулированию статуса обличителя. А это будет иметь значение для разоблачения возможных коррупционеров и защиты тех, кто их разоблачает. (укр.)
Газовая формула: как госпредприятиям покупать газ по честной цене
Минэкономики придумало формулу, которая позволит государственным и коммунальным организациям покупать газ по рыночным ценам. Годовая экономия составит 3 млрд грн. (укр.)