Изнасилование головного мозга и девочка Лиза

3837 просмотров
Вторник, 02 февраля 2016, 12:09
Евгений Билоножко
преподаватель Национального педагогического университета имени Драгоманова

Подейкують, що зґвалтована дівчинка Ліза з Німеччини та розп'ятий хлопчик зі Слов'янська одружилися, тож відповідно до звичаєвого права східних народів склад злочину відсутній – усі можуть розійтися.

Історія з псевдо-ґвалтом стала ілюстрацією, що німецьке суспільство не може абсорбувати ні турків, ні сірійців, ні росіян.

За різними оцінками, у нинішній Німеччині проживає від 2 до 2,5 мільйонів вихідців з колишнього Радянського Союзу. Радянські "таваріщі" могли легально потрапити в Німеччину тільки на підставі свого єврейського або німецького походження. З огляду на це, термін "російські німці" (Russlanddeutsche) виглядає дивно, але варто пам'ятати, що радянська людина гартувалася з 1917 року.

Нажаль, нинішня німецька влада не змогла перекувати поволжського німця із Казахстану чи Сибіру в добропорядного бюргера.

Російськомовна, точніше радянська, діаспора у Німеччини виявилася примітивною зграєю, якою можна маніпулювати та провокувати. Громадяни Німеччини, а саме такими є у переважній більшості "російські німці", не вірять своїй поліції та газетам, які заявляли про сфабрикованість інформації та потребу проведення слідства.

Вихідці з СРСР блискавично почали самоорганізовуватись через соціальні мережі та sms-розсилку. У Берліні до протестів "російських німців" доєдналася PEGIDA – це третій випадок в історії Росії, коли вона розпочала пряму співпрацю із німецькими націоналістами: першим був Молотов, другим генерал Власов, третіми – "російські німці".

Homo soveticus головного мозку не можна витравити ані інтернетом з його різноманітністю інформації, ані можливістю подорожувати, ані гастрономічним асортиментом, ані буржуйськими паспортом.

Однак, найголовнішою ознакою "совковості" є вибірковість.

21 січня в православному серці Росії в місті-герої Москва охоронець фаст-фуда "Бургер-кінг" зґвалтував дівчину.

Чому про цю буденну подію на Цвітному бульварі мовчать федеральні канали? Чому Нікіта Міхалков не волає про закриття "піндоської" їдальні, яка розтліває та провокує молодь на аморальну та злочину поведінку, а простий російський Ванька не йде громити посольства США?

Радянськість – це страх і плазування перед владою. Адже в Росії я – "тварь дрожащая", а в Німеччині – я маю право.

Євгеній Білоножко, спеціально для УПpowered by lun.ua
Капитолий. Начало реванша Трампа
Дональд Трамп не сдастся сейчас, поскольку намерен баллотироваться на следующих президентских выборах. (укр.)
Заработать на смертях: как нас лишили мировой вакцины в 5 раз дешевле
Три доллара заплатила Всемирная организация здравоохранения за вакцину, закупку которой в ручном режиме сорвал министр здравоохранения Максим Степанов. (укр.)
Настоящая цена меха норок: история одного расследователя
В конце сентября 2020 польский Сейм (нижняя палата парламента) провел историческое совещание по вопросам правовой защиты животных в Польше. (укр.)
Изменил ли Национальный банк свою политику на валютном рынке
По какому принципу НБУ будет выходить на рынок с валютными интервенциями и как будет влиять на курс. Что изменилось в новой стратегии? (укр.)
Торговый фокус с лесом: друзьям — все, а обществу — ничего?
Почему торговля необработанной древесиной происходит на закрытых "аукционах" и без конкуренции. (укр.)
Дело генерала Назарова - сигнал, который нельзя игнорировать
Дело Назарова как потенциальный прецедент для военного судопроизводства Украины и свидетельство неурегулированности ключевых вопросов военной юстиции. (укр.)
Демократия и некомпетентность
Почему Аристотель не доверял демократии как форме правления, в чем заключаются недостатки последней и что это значит для современной Украины. (укр.)