Изнасилование головного мозга и девочка Лиза

3896 просмотров
Вторник, 02 февраля 2016, 12:09
Евгений Билоножко
преподаватель Национального педагогического университета имени Драгоманова

Подейкують, що зґвалтована дівчинка Ліза з Німеччини та розп'ятий хлопчик зі Слов'янська одружилися, тож відповідно до звичаєвого права східних народів склад злочину відсутній – усі можуть розійтися.

Історія з псевдо-ґвалтом стала ілюстрацією, що німецьке суспільство не може абсорбувати ні турків, ні сірійців, ні росіян.

За різними оцінками, у нинішній Німеччині проживає від 2 до 2,5 мільйонів вихідців з колишнього Радянського Союзу. Радянські "таваріщі" могли легально потрапити в Німеччину тільки на підставі свого єврейського або німецького походження. З огляду на це, термін "російські німці" (Russlanddeutsche) виглядає дивно, але варто пам'ятати, що радянська людина гартувалася з 1917 року.

Нажаль, нинішня німецька влада не змогла перекувати поволжського німця із Казахстану чи Сибіру в добропорядного бюргера.

Російськомовна, точніше радянська, діаспора у Німеччини виявилася примітивною зграєю, якою можна маніпулювати та провокувати. Громадяни Німеччини, а саме такими є у переважній більшості "російські німці", не вірять своїй поліції та газетам, які заявляли про сфабрикованість інформації та потребу проведення слідства.

Вихідці з СРСР блискавично почали самоорганізовуватись через соціальні мережі та sms-розсилку. У Берліні до протестів "російських німців" доєдналася PEGIDA – це третій випадок в історії Росії, коли вона розпочала пряму співпрацю із німецькими націоналістами: першим був Молотов, другим генерал Власов, третіми – "російські німці".

Homo soveticus головного мозку не можна витравити ані інтернетом з його різноманітністю інформації, ані можливістю подорожувати, ані гастрономічним асортиментом, ані буржуйськими паспортом.

Однак, найголовнішою ознакою "совковості" є вибірковість.

21 січня в православному серці Росії в місті-герої Москва охоронець фаст-фуда "Бургер-кінг" зґвалтував дівчину.

Чому про цю буденну подію на Цвітному бульварі мовчать федеральні канали? Чому Нікіта Міхалков не волає про закриття "піндоської" їдальні, яка розтліває та провокує молодь на аморальну та злочину поведінку, а простий російський Ванька не йде громити посольства США?

Радянськість – це страх і плазування перед владою. Адже в Росії я – "тварь дрожащая", а в Німеччині – я маю право.

Євгеній Білоножко, спеціально для УП

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Реклама:
Информационная изоляция Донбасса или Еще один "грех" Facebook
Почему невозможно таргетировать рекламу в соцсетях по всей Украине (укр.).
̶Н̶е̶ для прессы. Почему Раде следует восстановить прозрачность
Как Банковая планирует дальше блокировать назначение Клименко руководителем САП
Руководство страны может попытаться использовать ручную комиссию сейчас, затянув назначение Клименко на несколько месяцев и переиграть уже даже утвержденные результаты (укр.).
Кредиты и ипотека во время войны
Как государство поддерживает тех, у кого есть кредиты в банках и что делать, чтобы не допустить массового банкротства после войны? (укр.)
Зеленое восстановление транспорта: удобно для людей
Какие принципы следует учесть при восстановлении городов, чтобы улучшить систему общественного транспорта? (укр.)
Запустите малую приватизацию в условиях войны. Что для этого нужно?
Зачем возобновлять процесс приватизации во время войны? (укр.)
Оккупанты воруют украинское зерно: поименный список мародеров
Кто помогает вывозить и какие компании покупают у россиян украденное украинское зерно? (укр.)