Возвратиться к публикации

Судья Печерского суда сфальсифицировала постановление суда?

Четверг, 13 февраля 2014, 01:04
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.224.156.---Игорь Бродский06.10.2016 01:09
Суддя Москаленко К.О.: приклад безкарності і свавілля
Докази знаходяться на сайті ГО "Україна проти свавілля чиновників"
IP: 77.239.167.---Михаил Морозов13.02.2014 18:49
Михаил Морозов:
Ой не дочитал, это ж на постанову уже. Ну тогда я лох.
IP: 77.239.167.---Михаил Морозов13.02.2014 18:47
Лошара!Она вообще не может рассматривать по КАС, а только по КУпАПП!
IP: 144.76.166.---alexbilosh13.02.2014 17:50
чи це не е родичка багатолiтьного мера Коростеня господина Москаленка?
IP: 95.132.146.---Андрей Украина13.02.2014 14:29
Все ДУЖЕ просто. Вона дочка Коростенського мера що в Житомирській області. На виборах там ригіони завжди перемагають так як адмінресурс працює максимально. І після останніх виборів її перевели з Коростеня до Києва в знак подяки. А те що вона далека від цієї посади в плані знань, то це інша справа, у нас достатньо таких )))
IP: 144.76.166.---Nikolae Charevsrie13.02.2014 13:22
Ця дівчина нічого не відпрацьовує. Є інформація, правда важко перевіряєма, що вона є онучкою … пана Москаленко, колишнього голови ради однієї з областей.
Воно безграмотне, але воно почуває себе … блатним. Їі перевели з Хацапетівки до столиці. Тому так по-хамськи і веде. Воно розуміє, що виросли рожки і ними потрібно колоти підсудних. Поки хтось не підпиляє роги, і вони зламаються.
IP: 195.22.112.---Lviv7713.02.2014 13:13
На цих сволоч_х "CУДДІВ" потрібно створити ще один реєстр, ЗАВІДОМО НЕПРАВОСУДНИХ РІШЕНЬ ЧИ УХВАЛ!!!! Судова система як така відсутня !!!
Держава вже тримається на держимордах в іншому випадку почався б самосуд!!!
IP: 46.63.6.---Genn Ness13.02.2014 11:30
Это ,что судья,это типичная пр-шмандовка,отрабатывает за устройство на должность...
IP: 188.230.47.---Ігор Бурдяк13.02.2014 11:05
Eva Adamchuk:
Господи, да посмотрите на ее рожу, сколько ей лет? Вы думаете, она хоть слово знает из КАС? Не думаю, что она что-то учила вообще +заказуха
Зате "донецька", не зрадить. Це для теперішньої влади основне.
IP: 144.76.166.---osnova200013.02.2014 10:47
А что вы хотите от ОПГ судебная власть.
Возьмите любой государственный орган.
Следует читать ОРГАНИЗОВАНАЯ ПРЕСТУПНАЯ ГРУППИРОВКА Печерський районный суд г.Киева.
Тогда вопросов не будет.
Так же и далее везде добавляйте перед названием ОПГ.
Почему украинцы переплачивают за импортные товары и кто на этом зарабатывает
Баварская проблема: как провал в крупнейшем регионе ударит по немецкой коалиции
Борьба за женщин, или Как консультант "от Кононенко" перезапускает ТВі
Винодельня Château de Lacarin. Как в Одесской области празднуют Праздник урожая
Все публикации