Возвратиться к публикации

Порошенко готов сделать Донбасс специальной экономической зоной

Понедельник, 12 января 2015, 17:00
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.92.205.---cjasn13.01.2015 11:55
Иван Иваныч:
vlad
Тем, что основная валютная выручка в стране приходится на регион Донбасса....Были бы там только одни "смереки", как в Тернополе, уже давно бы слили как и Крым без единого выстрела
================
В маячню "донбас-кормілєц" не вірять уже місцеві горобці. Донбас отримував дотації з держбюджету більші, ніж туди поставляв, хоч і поставляв немало.Тому і від окупації Донбасу і Криму економічного колапсу не настало, а "кормілєц" мерзне і голодає. Уже 1,5 млн. з того "раю" втекли. Не "дотяпали" головного - Росії вони не потрібні, окрім як "гарматне м"ясо" для поставок прострочених боєприпасів (щоб не тратитись на їх утилізацію). Далі буде все гірше, буде пустиня. Халява закінчилась - почався "русскій мір". Хотіли - насолоджуйтесь...
IP: 195.248.162.---i_dnipro13.01.2015 08:28
президент забыл русскую пословицу - сколько волка ни корми...
А Ахметов и ему подобные добились таки своего - класть они хотели на киевскую власть
IP: 94.244.170.---Иван Иваныч13.01.2015 00:33
Nestor Nesteruk:
Мені 65 років я переживаю за те що відбувається в на сході України, треба приймати рішення треба ришати проблему, що це за перемирья коли гинуть молоді хлопці патриоти, гинуть цівильні громадяни і діти, я рахую поки не буде прийнятий візовий режим з росією проблема не буде вирішена. І треба в скорим часі приймати реформи. Я запитую пана президента і пана примьера Як мені прожити на 1100гривень пенсії????
Езжайте на Донбасс, там некоторым пенсионером жить стало лучше - получают пенсию на территории Украины, а потом возвращаются в ДНР и получают материальную помощь от сепаров, не платят за коммунальные услуги и квартплату, бывает даже что-то получают от гумпомощи....
IP: 94.244.170.---Иван Иваныч13.01.2015 00:27
vlad:
Чим Донбас кращий від Полтавської чи Тернопольської чи любої іншої областей України? Хіба що тим, що там менше люблять Україну.... то ж за що їм привілеї? Хай спочатку завоюють довіря в українців, а потім будемо говорити про те, що з ними робити....
Тем, что основная валютная выручка в стране приходится на регион Донбасса....Были бы там только одни "смереки", как в Тернополе, уже давно бы слили как и Крым без единого выстрела....
IP: 93.78.158.---Waldi Honcharov12.01.2015 23:12
Nestor Nesteruk:
А кого цікавить Ваше проживання? Як і долі мільйонів інших українців, власне! Не хочете чи не можете жити - то й не живіть!
IP: 93.78.158.---Waldi Honcharov12.01.2015 23:10
В перекладі на зрозумілу мову: легалізувати контрабанду наркотиків, зброї та усього іншого, дозволити російським спецслужбам і надалі почуватись в Україні як риба у воді. Дозволити олігархам платити стільки податків, скільки вони хочуть. Дякуємо П.О.П-і!
IP: 178.165.39.---Сергій Гірник12.01.2015 22:57
Пану Президенту не варто плазувати перед ворогом. Чому ми годуємо, поїмо, постачаємо газ та електрику ворогу, коли ці ресурси конче потрібні Україні? Це віддаляє нашу перемогу і створює зайві проблеми державі.
IP: 193.254.220.---Taras Orel12.01.2015 22:12
Як же цей Домбабве разом з Порошенком за@бали...
IP: 94.178.108.---Scribouillard Ant12.01.2015 22:04
Поки пани за сфери впливу чубляться - у холопів чуби тріщать.
IP: 213.179.252.---Nestor Nesteruk12.01.2015 21:07
Мені 65 років я переживаю за те що відбувається в на сході України, треба приймати рішення треба ришати проблему, що це за перемирья коли гинуть молоді хлопці патриоти, гинуть цівильні громадяни і діти, я рахую поки не буде прийнятий візовий режим з росією проблема не буде вирішена. І треба в скорим часі приймати реформи. Я запитую пана президента і пана примьера Як мені прожити на 1100гривень пенсії????
Партия (для) власти: БПП от выборов к выборам
Что год грядущий нам готовит: технологические тренды 2018
Право на проигрыш
Что меняет ассоциация: все детали "колбасных реформ", которые произойдут благодаря соглашению с ЕС
Все публикации