Возвратиться к публикации

Рада разрешила арестовать Сергея Клюева

Четверг, 28 января 2016, 18:01
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.232.77.---Igor Zapisotskiy28.01.2016 23:22
А ну збс, благодарочка рєбята. Ще й року не пройшло як він свалив, а вже дозволили його заарештувати, оперативність наше все!
IP: 82.193.99.---vassaN28.01.2016 23:10
Алексей Сторожко:
А народ кто-то спрашивает, чего ему надо...??? Эти твари имели всех в виду.
IP: 91.221.64.---Алексей Сторожко28.01.2016 22:20
Шоу Бэни Хила.
Объявили подозрение - убежал.
Убежал - открыли уголовное дело.
Никаких доведённых до конца громких дел - но ведь работа кипит :).
Предупредил - получил денег - подозреваемый убежал
НАФИГА ТАКИЕ УПРАВЛЕНЦЫ СТРАНЕ ???????
IP: 178.150.27.---Віктор Бабич28.01.2016 21:13
Меня не интересует Клюев!!!!Меня интересует наказание людей которые давали приказ, выполняли этот приказ по разгону студентов на Майдане, а по сути разожгли костёр войны в ДЕРЖАВЕ УКРАИНА ,ПОЧЕМУ ЭТОТ ПРОЦЕСС НА ТОРМОЗЕ ,МЫ ТОЖЕ ПОНИМАЕМ И КТО ЭТОТ ТОРМОЗ ТОЖЕ ПОНИМАЕМ ,НО ХОТЕЛОСЯ БЫ УСЛЫШАТЬ ОТ ЛЮДЕЙ ДЕРЖАВНЫХ ИМЕНА ФАМИЛИИ ЯВКИ ,А НЕ ТОЛЬКО ПУСТЫЕ СЛОВА , КАК ПОНИМАЕТЕ ВЕРЫ НЕТ ,НЕНАВИСТЬ РАСТЁТ, ПРОМОНИТОРТЕ ТАЙНЫЕ МЕЧТЫ НАСЕЛЕНИЯ ,ЕСЛИ ЕСТЬ ЧУТЬ УМА ТО ДОЛЖНО БЫТЬ СТРАШНО ПОСЛЕДСТВИЙ ОТ НАРОДНОГО ПРОЦЕССА......
IP: 82.193.115.---rudzzzik28.01.2016 19:57
Владимир Гальчинский:
Ні, Мосійчук краще, бо він вже на нарах.
IP: 46.252.211.---Анатолій Дмитрук28.01.2016 19:03
Те, ЯК депутати проголосували - ЛЕДВЕ-ЛЕДВЕ ЗА КІЛЬКА СПРОБ,- вказує на гнилість блоку БПП та НФ, які по суті є соратниками ОпоБлоку та так званого "Відродження" (ті путінські маргінали ЗОВСІМ НЕ ГОЛОСУВАЛИ!)
Порошенко, носячись зі своїм захисником корупціонерів Шокіним як курка з не знесеним яйцем, досяг глибини падіння своєї підтримки серед громадян.
І є чого - всі міжнародні провали, всі зволікання, вся неймовірна розтрата величезного потенціалу Революції Гідності - по вині безхребетного, помилково вибраного нами Порошенка.
ТІЛЬКИ ПОВЕРНЕННЯ ДО ПОЛІТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ учасників Революції і тих політиків, що не заплямували себе закулісними торгами з окупантом та олігархами, мають право на прихід до влади як тимчасові менеджери України.
Під три чорти корупційну стабільність, затишність Козина та офшорних гнізд!
Забирайтеся геть на свої зарубіжні вілли і не повертайтеся, космополітичне і зрадливе гендлярське кодло, звідти ніколи!
IP: 92.112.237.---vurobnuk28.01.2016 19:01
Ти диви...
Як тільки втік -- шокінотура взялась до роботи...
IP: 95.67.100.---М_Гайдамака28.01.2016 18:57
переконались, коли Клюєв змотався з України і з чистим серцем дали дозвіл на арешт
IP: 89.252.12.---Владимир Гальчинский28.01.2016 18:16
Да действительно, чем Парасюк лучше Мосийчука?
IP: 46.185.109.---kroshe28.01.2016 18:10
Але - де дозвіл на арешт Парасюка, який вже більше року знущається над законом? Чи то "су...ий син, але - НАШ су..ий син"? (Ф.Рузвельт про Сомосу).
Серийная бездеятельность, или Особенности следствия по делу Гандзюк
Насколько школы готовы к 1 сентября и при чем здесь местные власти – интервью с Лилией Гриневич
Ядерный аргумент Трампа: какие изменения принесет новый оборонный бюджет США
Новый владелец "Донбассэнерго" Максим Ефимов: Мне не сильно хочется общаться с НАБУ
Все публикации
Выбор редактора
Уроки грузинского
Генерал Холодницкий – на выход
Изменить страну: три истории молодежи, которые стали госслужащими в министерствах
Страна черных лебедей